ЗБОРИ НАРЕЧЕНОЇ

ЗБОРИ НАРЕЧЕНОЇ

ЗБОРИ НАРЕЧЕНОЇ. ГАРНИЙ ПОЧАТОК Стильне весілля.
Сьогодні обговоримо важливе питання з усіх точок зору: нареченої, нареченого, фотографа, флориста-декоратора і інших. Збори. Чому це потрібно, в першу чергу вам. Всього кілька аргументів.
Весільний день часто складається з декількох частин, абсолютно різних між собою по подієвої і емоційної наповненості. Всі ці частини об’єднує єдиний формат весілля, який заздалегідь був обраний, і згідно з яким були визначені стилістика, декор, локації, фотограф, відеограф та інші важливі учасники свята.
Якщо ще й існують нареченої, що задають питання “навіщо?”, То після прочитання цього, впевнений, він зникне сам собою. Якщо з церемонією і прогулянкою все зрозуміло, то збори викликають багато питань у дівчат, які просто не знають з чого почати. Сьогодні будь-яку інформацію можна знайти різними способами в інтернеті, від заміжніх подружок і ще багато де. Систематизувати все для себе однієї завдання не з легких. Спробуємо розібратися? Поїхали!
Стилістика весілля визначена, плаття і костюм обрані, декор продуманий. Залишилося місце, де буде починатися цей день. Зараз популярні збори в номері якогось красивого готелю або вілли. Номер в заміському комплексі, де будуть проводитися церемонія і банкет. Варіант з номером в комплексі може бути дешевше, оскільки при замовленні банкету, 1-2 ночі в номері дарують молодятам. Навколо Києва таких готелів і вілл дуже багато, особливо привабливі ті, що на березі Київського моря або Дніпра. Плюси тут очевидні стильний інтер’єр, в якому виходять гарні фото. Зручно не потрібно нікуди їхати. Все знаходиться на одній локації. Якщо це номер в готелі посеред міста, підберіть гарне місце для виїзної церемонії на природі. Або на даху з чудовим краєвидом.
Для чого все це? Для вашого комфорту і гарного настрою. Будемо чесними також і для фото. І відео. Збори нареченої і нареченого це один з важливих моментів весільного дня. Всі приготування нареченої від нанесення візажу до того, як вона одягла сукню залишаються у вигляді фото. Деякі починають свій весільний день з пробудження, душа (це все може бути на фото красиво і без зайвих деталей). Збори важлива логічна частина вашої весільної серії фотографій. Взагалі, говорити про збори можна довго. У ці моменти з’єднується дуже багато у вигляді людей, емоцій і красивих стильних штучок навколо. Є в цьому і щось інтимне, неповторне наречена в красивому халатику босоніж в “дорогому” інтерьере.Прічем, “дорогий” інтер’єр в цих випадках повинен бути таким. Фотограф не перетворить дешевий номер з купою пластику і вагонки в стильні апартаменти. Найголовніше для фотографа на даному етапі зробити якісний репортаж, а не постановку. Статичні фото з позування свідомо програють щирим “спійманим” кадрам репортажу. Як зробити збори не нудними, і красивими для фото-відео картинки? Запросити кілька подружок в однакових сукнях, які не тільки додадуть драйву, але і зроблять картинку живої, справжньою. Чим емоційно вільніше ви будете в кадрі, тим краще. Так буде простіше і вам, і фотографу. Завдання останнього “зловити” побільше “живих” кадрів, яких не зробити в постановці. Гарний декор в номері, флористика, стильні аксесуари молодят кільця, сережки, запонки, кольє, букет, бутоньєрки, галстук- “метелик”, взуття, підтяжки і т.п., надають вашим фото неповторності. У кожного такого фото своя історія, навіть якщо вони повторюють один одного у багатьох фотографів.
На збори потрібно виділити достатньо часу. Поспіх і збори поняття несумісні, тому під них в таймінг дня має бути відведено достатньо часу. Якщо збори нареченого і нареченої проводяться в різних кімнатах, то їм буде цікаво подивитися, як це все відбувалося на фото. Особливо ті події, які вони, зі зрозумілих причин, не могли споглядати особисто. Повірте, будь-якого нареченому буде цікаво на фотографіях побачити все самі “соковиті” моменти ранку своєї нареченої, і навпаки нареченій буде цікаво поглянути на свого чоловіка.
Для фото-відеозйомки, втім, як і завжди, важливу роль відіграє світло. Апартаменти, де будуть проводитися збори, повинні бути достатньо освітленими природним світлом з вікон, і за це фотограф вам буде вдячний в процесі зйомки. А після ви фотографу.
Ну і на завершення, на зборах не потрібно економити. Прогулянку можна повторити в інший день, а збори “переграти” з такими ж емоціями неможливо. Загалом, друзі це такий “must have” весільного фото, який повинен бути у кожної пари. Це красиво, неповторно, оригінально і ні у кого таких же зборів немає і не буде. І в цьому ваші весільні фото будуть унікальними не тільки для вас, але і для всіх, хто їх буде переглядати.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *