Як стати професійним фотографом

Як стати професійним фотографом

Як стати професійним фотографом

Щоб займатися фотографією необхідно море терпіння, бажання, знань. А щоб стати професійним фотографом необхідно бути людиною обдарованим талантом. Якщо це не про Вас, забудьте як про страшний сон. Інакше втратите час і гроші. Але якщо труднощі, необхідність багато працювати Вас не лякають, хоч і немає у Вас таланту, то можна спробувати.

Швидко навчитися чогось, а вже всього і відразу в фотографії неможливо. Готуйтеся, що років 5-6 Вам знадобитися, до того ж Вам постійно доведеться розвиватися, вивчати нове, так як умови ринку весь час змінюються. Жоден навчальний заклад не готує справжніх професіоналів. Адже про повноцінний професійну освіту можна говорити при хорошому рівні підготовки фотографа – як технічному, так і художньому і при життєздатності на ринку праці.

Сучасне вищу освіту за цим профілем не відповідає сьогоднішнім вимогам з багатьох причин. Хороші курси теж знайти непросто. Приватні курси відрізняються хорошою матеріальною базою, а й там можна знайти свої недоліки. Загалом, людина, яка мріє бути професійним фотографом, йде на свій страх і ризик. Хочеться відзначити, що більшість популярних фотографів освіти в даній області не отримували.

Щоб професійно займатися фотографією, необхідна можливість хорошого фінансування Вашої затії. Також Вам не обійтися без художньої освіти, інакше Ваш шлях – халтура, хоча і вона потрібна.

Життя професіонала не так легка і безтурботна як може здатися. Так, фотографи бувають у багатьох куточках світу, але перш за все це важка праця. Необхідно крім безпосередньо фотографування вміти організувати всю роботу. Це і робота з моделями, яких ще й знайти треба. Це і стилісти, і художники, і асистенти, яких треба організувати.

Крім уміння постановки композиції кадру і світла, необхідно вміти вибирати моделей і працювати з ними. Також знадобляться знання особливостей поз, знання по оснащенню фотостудії, особливості висвітлення в приміщенні і під час натурних зйомок. Є свої особливості постановки чоловічих образів, їх освітлення і зйомок, про особливості спільної зйомки чоловіків і жінок.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *