Як підготуватися до весільної фотосесії

Як підготуватися до весільної фотосесії

Як підготуватися до весільної фотосесії
Щоб отримати відмінний результат, заздалегідь обговоріть з фотографом сценарій заходу – можливо, щось вимагатиме більшої уваги і часу. Не всі кадри виходять вдалими з першого разу, іноді фотографу доводиться зробити серію практично однакових знімків і вибрати з них найкращі.
Поставтеся серйозно до організації фотосесії, і перегляд весільного альбому буде радувати вас довгі роки!
Ретельно розрахуйте час і продумайте, в які моменти можна буде приділити більше уваги фотозйомці. Необхідно це для того, щоб отримати відмінний результат з мінімумом поспіху: не кожен кадр виявляється вдалим, і часом буває потрібно зробити кілька практично однакових знімків, а потім відібрати найкращі. Такий підхід до організації будь-фотосесії дозволить фотографу зробити знімки, які будуть радувати вас довгі роки!
Візьміть з собою змінне взуття. Нареченому складніше буде скористатися цією порадою, а от взуття нареченої рідко з’являється в кадрі, так чому б не поберегти ніжки і свій настрій для майбутнього вечора!
Навіть якщо погода сонячна, візьміть з собою пару парасольок. Чорний, білий, синій, … а якщо знайдеться такий, що буде гармоніювати з сукнею або букетом нареченої – чудово!
Від звички ганяти в роті жувальну гумку доведеться відмовитися, якщо не хочете потім розглядати на знімку своє перекошене обличчя.
Рада для нареченого: все, що стосується обряду викупу, краще узгодити заздалегідь, але якщо у вас все-таки не вистачило грошей або подарунків – постарайтеся поставитися до цього з гумором і не псувати настрій ні собі, ні нареченій.
Під час обряду осипання молодят (пелюстками троянд, пшоном, грошима, цукерками), попередьте гостей, щоб все це вони кидали перед вами, а не на вас. Пелюстки троянд і пшоно можна кидати вгору, а цукерки і гроші під ноги.
Фотографії будуть виглядати набагато симпатичніше, якщо в руках у вас і ваших гостей, яких ви запросили на прогулянку, будуть скляні фужери, а не пластикові стаканчики.
Візьміть з собою про всяк випадок чорні і білі нитки з голкою, таблетки від головного болю і воду – може стати в нагоді.
Якщо ви придумали якийсь ефектний номер, сюрприз – попередьте про це фотографа.
Сподіваюся, вам знадобляться всі ці поради, і ніщо не затьмарить саму чудову у вашому житті фотосесію.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *