Хто такий асистент фотографа?

Хто такий асистент фотографа?

Асистент фотографа

Хто такий асистент фотографа? Це не друг, не другий фотограф, а помічник. Коли немає фотографічного досвіду, найкраще його набиратися на практиці у досвідченого і професійного фотографа. На цю посаду ти можеш потрапити, якщо у тебе є хоч маленький досвід, і ти розбираєшся в освітлювальному і фото обладнанні.

Головні обов’язки асистента: чи не збиватися з графіка і вчасно приходити на зйомку; носити і складати обладнання; навчитися налаштовувати освітлення; бути відповідальним і акуратним; швидко засвоювати обов’язки.

Ця робота не легка. Візьмемо, наприклад весілля. Фотографу буде важко працювати одному і це може вплинути на якість знімків, а сподіватися на photoshop не треба, тому що не завжди можна дійти до ідеалу. У всіх робочих моментах йому буде потрібна допомога. Сумки з обладнанням важать не мало, спробуй потягати 15-20 кг цілий день, і гості, які прийшли на торжество, що не будуть на ваше прохання бігати і поправляти нареченій фоту, а якщо є асистент, тобто, кому допомогти. Помічник повинен стежити, берегти, розкладати необхідне обладнання, подавати дрібні, але потрібні речі (батарейки, плівки, картки і так далі), регулювати освітлення.

Особливу і важливу роль асистент грає в допомоги додаткового світла і підсвічуванням відбивачами. Будь-яка допомога – від піднести до фотозйомки – значно полегшує роботу фотографа.

Якщо ви хочете оригінальні, найкращі весільні чи інші фотографії не варто економити на асистента. Чим швидше і якісно він буде виконувати свого не легку роботу, тим краще і якісніше буде робота у фотографа. Відповідно буде більше заможних клієнтів і швидше прийде професійний досвід.

Якщо у фотографа є асистент, то це професійний фотограф і працює у нього майбутній професійний фотограф.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *