Випускні альбоми на будь-який смак

Випускні альбоми на будь-який смак

Випускний альбом ціна

Випускні альбоми на будь-який смак.

Земля обертається з шаленою швидкістю. Не встигнеш оком моргнути як твоя дитина вже випускник. Спочатку випуск в садочку потім в школі, а там вже гляди, і дипломований фахівець випускається з якогось університету міста Київ .

Як хотілося б закричати: «Стоп! Час не поспішай! ». Але це ж нічого не дасть. Хвилини невблаганні …

Але не варто сумувати про те, що було, все треба згадувати з позитивом. А для більш яскравих спогадів, я пропоную придбати випускні альбоми. Вартість альбомів залежить від деяких моментів: дизайн, кількість сторінок, обкладинка та т. Д. Все залежить від побажань клієнта. Можу сказати заздалегідь, ціна випускних альбомів невелика. Велика частина альбомів варто недорого, але є й ексклюзивні варіанти, їх ціна трохи вище. Будь-який вид альбому можна замовити в телефонному режимі або при особистій зустрічі.

Якщо ви маєте особисті ідеї, обов’язково поділіться ними. Разом ми зможемо вдосконалити кінцевий результат.

Технічні моменти:

– я можу підготувати велику кількість альбомів, але від кількості одиниць залежить час очікування замовлення;

– перш ніж почати робити замовлення, слід попрацювати над макетом альбомів, це затягує процес на два тижні;

– скільки фотографій буде в альбомі? Скільки забажаєте. Клієнт сам вибирає формат, кількість та розмір знімків;

– в процесі фотосесії я використовую всі можливості для того, щоб знімки виходили максимально щирими і «живими».

Для мене важливо, щоб модель відчувала себе комфортно.

Для кожної цільової групи, я використовую різні методики. Адже є різниця в роботі з випускниками дитячого садка і 11 класу в школі. У будь-якому випадку я стаю другом для своїх клієнтів. Я завжди займаюся процес фотозйомка, але якщо цільовою аудиторією є випускники школи або інституту, мені важливо почути переваги кожного, щоб результат сподобався всім.

Сьогоднішні технології дозволяють творити диво, але погодьтеся, немає сенсу фотографувати саме червону троянду, якщо на фото в результаті вона буде жовтою. Я веду до того, що на знімках альбомів буде мінімальна обробка за допомогою фотошопу. Мені важливо зберігати натуральність кадрів. Я працюю так, щоб знімок захоплював клієнта без ретушування. Професіоналізм фотографа саме в цьому і проявляється.

Ви можете показати приклади альбомів, які вам подобаються. Я зроблю все, чого бажає клієнт і навіть краще. Дозвольте мені вносити правки в ваші бажання, я це роблю для удосконалення результату.

Зв’яжіться зі мною в моє робочий час, і ми зможемо обговорити всі питання щодо зйомки та замовлення фотоальбомів.

Завжди чекаю ваших дзвінків.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *