Весільний фотограф

Весільний фотограф

Професійна весільна фотосесія

Скільки радості і щастя несе цей знаменний свято, день вашого весілля. В голові повний бардак, думки і емоції перемішалися, з одного боку, ви відчуваєте радість, а з іншого, десь проскакує страх, та й нерви пустувати. З цього і повинен починати свою роботу весільний фотограф. Весь цей балаган, убори та інші важливості, можна геніально обіграти в кадрі.

Ціна

Ціна  на весільні фотосесії в місті Київ завжди злегка приголомшує, деякі фотографії користуються місцем розташування – столицею. Вам пощастило, я не з їх числа. Я готова провести з вами стільки часу, скільки ви побажаєте за адекватну оплату.

Який вибрати фон?

Крім основних весільних ритуалів, які обов’язково повинні бути відображені: збори, розпис, торжество, молодята, завжди бажають сфотографуватися на тлі якихось знаменних місць. Вам пощастило, адже Київ багатий приголомшливою архітектурою, парками та іншими цікавими місцями, які я зможу вам порадити для весільної фотосесії. Довіртеся мені, я професіонал і знаю красиві місця для соковитих і яскравих знімків.

Цікаві ідеї

Найчастіше молодята воліють романтичну і спокійну фотосесію, але не всі. Бувають клієнти, з якими ми придумуємо неординарні й оригінальні підходи.

Дуже часто, молоді люди живуть разом до весілля, і в цей знаменний день збираються на торжество разом. Можна обіграти ситуацію, як ніби вони проспали, а потім похапцем збираються на своє весілля. Наречений запихає наречену в плаття, а та, в свою чергу, тремтячими руками зав’язує майбутньому чоловікові краватку.

Якщо кожен одягається у себе вдома, то частіше за все наречена воліє фотографуватися під час пріхорашіванія. Дуже ніжними і апетитними виходять знімки, коли наречена в одній білизні одягає панчохи і підв’язку. Такі знімки будуть приголомшливим подарунком майбутньому чоловікові.

Дуже зворушливо, коли мама нареченої надіває їй фату, а батько під руку виводить свою дочку з дому. Це класичні ідеї, але вони безсмертні!

Час зйомки

Час моєї роботи, залежить від попередньої домовленості. Я можу фотографувати до першого танцю молодят або до самого кінця урочистості. Найчастіше я працюю до кінця, тому що, наречений і наречена хочуть повну версію весільної фотосесії. Адже в розпал торжества починається найцікавіше.

Я завжди напоготові і не пропущу ні одного кадру. Я працюю акуратно, не заважаючи гостям, але, тим не менш, встигаю зняти все, не жертвуючи якістю знімків.

Замовивши мої послуги весільного фотографа, ви можете бути впевненими в найвищій якості фотосесії і оперативному виконанні роботи.

Всі питання, ми можемо обговорити по телефону або домовившись про особисто зустрічі.

Завжди до ваших послуг, професійний фотограф Олена.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *