Весільний фотограф Київ

Весільний фотограф Київ

Весільний фотограф Київ

Весілля безсумнівно є найбільш значущою подією в житті кожної людини і спогади подружжя багато в чому залежать від того наскільки професійно буде відображено це собитіе.В підготовці весілля дуже важливо не помилитися у виборі весільного фотографа, адже весільний фотограф саме та людина яка збереже Ваші теплий спогади про те доленосному дні на довгі роки.

Фотограф на весілля – це не просто людина вміло звертається з фототехнікою. Весільний фотограф – професіонал вкладає частинку душі в Ваше свято. Кожне весілля неповторна, і професійний весільний фотограф повинен уміти надати знімкам атмосферу свята. Це особливо важлива подія вимагає від молодих чимало зусиль як матеріальних так і моральних. Потрібно багато чого встигнути, все організувати і підготувати, але серед цих турбот не слід забувати важливість вибору весільного фотографа. Неодноразово до мене зверталися з проханням опрацювати і виправити фото зроблені гостем або фотографом-любителем, в більшості випадків, на жаль, зробити вже було нічого не можна. Подумайте самі, чи варто настільки значущий захід довіряти непрофесіоналові?

Особа кожного фотографа, це перш за все його портфоліо. На моєму сайті, Ви можете ознайомитися з роботами, зробленими мною раніше. З кожною весіллям моє майстерність зростає, а значить, Ваші знімки будуть ще краще!

Професійний весільний фотограф – це не завжди дорого!
Існує думка, що для того щоб домогтися максимальної якості знімків, треба замовляти тільки супердорогого весільного фотографа. Це не так. Найчастіше фотографи встановлюють високі ціни грунтуючись на доказах деяких клієнтів “чим більше ціна – тим краще фотограф”. Я ж рекомендую Вам судити про кваліфікованості і професіоналізмі весільного фотографа виключно по його портфоліо.

Говорячи свою ціну, я керуюся лише двома принципами:

Я не хочу брати більше, ніж коштує моя робота.
Я не можу працювати собі в збиток.
Тим самим я хочу сказати, що Ви платите рівно стільки, скільки реально коштують послуги професійного весільного фотографа. Детально з цінами Ви можете ознайомитися у відповідному розділі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *