Весільна фотозйомка

Весільна фотозйомка

Весільна фотозйомка
Весілля – дуже хвилююча подія для всіх. Часом, в суєті, ейфорії, сміху, сльози все промайне, як калейдоскоп, перед схвильованими молодятами. Але зате назавжди залишаться весільні фотографії. Якими вони будуть і як достовірно передадуть атмосферу, емоції абсолютно залежить від того, яким вмілим і талановитим буде весільний фотограф.
Це чудове свято є ціла історія, а весільна фотозйомка продумується до дрібниць. Одруження в РАГСі, викуп нареченої, проводи в сімейне життя, кидання букета, перший танець – все неповторно для кожної пари. І навіть якщо відбувається багато спонтанності, я, як запрошений фотограф на весілля, не втрачу їх: випадкові кадри – найцікавіші, а вловити потрібний момент – моя робота, яку я шалено люблю.
Фотосесія весільна – це не так просто: щоб зняти добре, потрібно захопити, часом розсмішити, створити невимушену обстановку, щоб жениха, наречену і гостей не здолала втома – адже їм так багато ще належить ввечері …
Я пропоную насолодитися цим процесом і забути про занепокоєння, і тоді на фотографіях будуть тільки щирі посмішки, сяючі погляди і найпрекрасніші миті. Все це потім здасться казкою, яка сталася саме з Вами.
Що Ви отримуєте, замовивши мої послуги?
Зйомка весілля виконується на високому професійному рівні за допомогою обладнання фірми Canon.
Залежно від Ваших побажань, весільна фотозйомка може тривати від 3 годин і до трьох днів, починаючи зі зборів нареченої, її зустрічі з нареченим, фотозйомка вінчання або реєстрації в РАГСі, прогулянка молодих мальовничими / цікавих місцях міста, фото на банкеті і до тих пір, поки не закінчиться запланована програма.
Важливо знати, що всі знімки проходять корекцію і готові до друку.
Також, всі фотографії з художньою обробкою і невеликий ретушшю шкіри, можливе створення різних колірних ефектів, ч / б фото за Вашим бажанням. Всі знімки віддаються в JPEG-форматі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *