Весільна фотосесія в студії

Весільна фотосесія в студії

Постановочна весільна фотосесія в студії

У вас весілля і ви мрієте про незвичайні знімках? Тоді весільна фотосесія в студії – те, що треба. Зйомка в студії міста Київ , дозволяє зробити елегантні, постановочні знімки. Замовляючи весільну фотосесію в студії, ви не піддаєте себе на погодний ризик, і не переживаєте за кожне хмарка закрило сонце. Особливо зручна подібна послуга, для молодят, які вирішили узаконити стосунки в холодний період року. Ціна весільної фотосесії в умовах студії, вище виїзний. Тому такий варіант може підійти не всім.

Зйомка молодят в студії має свої плюси і, на жаль, мінуси

Почнемо з приємного:

– в студії можна замовити тематичну фотосесію на вибір, як правило, широкий асортимент реквізиту, дозволяє дати свободу фантазії;

– можливість провести зйомку в будь-який зручний час для молодят можливо навіть і не в день весілля;

– в силу орієнтування фотографа у всіх нюансах зйомки в конкретної студії, максимально знижується ризик, що деякі фотографії не вийдуть, тому що треба;

– студійна фотосесія дозволяє варіювати вбрання і вносити зміни в макіяж;

– молодятам надається можливість відпочити від яскравого спалаху в зручному місці;

– можна контролювати створені знімки і проговорювати ті моменти, які вам не подобаються, з проханням переробити.

Як не сумно, але зйомка в студії має деякі мінуси:

– вартість вище виїзної фотосесії;

– багатьом моделям набагато легше розкріпачитися на природі;

– неможливо зафіксувати всіх присутніх гостей на весіллі, в кадр потраплять тільки найближчі люди.

Правильний настрій

Якщо ви зважилися на студійну весільну фотосесію, відкиньте всі думки про свої клопоти і відчувайте себе зіркою Голлівуду. Посміхайтеся, дивуйтеся, кокетує, варіюйте свій арсенал емоцій. Різноманітність настроїв в кадрі, завжди виглядає цікаво. Слухайтеся професіонала. Фотограф знає свою справу, буде курирувати зйомку від А до Я і вимагати від моделей конкретних дій.

Мої клієнти завжди залишаються приємно здивовані тим, наскільки у мене, виходить, розкріпачити їх. Так, фотографу часто доводиться бути психологом. Я веду до того, що в будь-якому випадку я попрацюю над вашим настроєм на зйомку, але ви повинні мені допомогти і розкриватися по максимуму.

Яку студію вибрати для фотосесії? 

Якщо у вас взагалі немає ідей, я можу підкинути пару перевірених варіантів. Якщо ж у вас є на прикметі студія, розвідайтеся все до дрібниць: час, що виділяється для зйомки, наявність реквізиту, тематика декорацій і т.д.

Я професіонал у своїй справі і завжди докладаю максимум зусиль для приголомшливих кадрів. Я буду щаслива, прийняти вас в список моїх постійних клієнтів. Телефонуйте, і ми обов’язково про все домовимося.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *