Весільна фотосесія на природі

Весільна фотосесія на природі

Весільна фотосесія на тлі природи

У вас «на носі» весілля? І ви в розгубленості, не знаєте, яку фотосесію вибрати, та й переплачувати не хочеться? Давайте я вам допоможу. Весільна фотосесія на природі , дає колосальні можливості втілити найцікавіші, романтичні і навіть божевільні ідеї. Ціна моїх робіт, завжди є приємною несподіванкою для клієнтів, але це не межа, дуже часто я влаштовую акції і хороші знижки на послуги. Замовивши фотосесію у мене, ви отримаєте якісну роботу, відповідальне ставлення і приємну, позитивну атмосферу.

Почнемо з класичних. Київ має безліч красивих місць, де можна організувати весільний пікнік для фотосесії. Нехай це банально, але зате дуже красиво, романтично і чуттєво. Я як професіонал хочу переконати вас в тому, що привезений реквізит для фотосесії ніколи не виявиться зайвим. Ми з вами задіємо кожну дрібницю, адже я хочу, щоб ваші знімки були найкрасивіші і «живі».

Де влаштувати пікнік?

У Києві достатньо місць для пікніка, наприклад, берег Дніпра, парк, острови (Труханів, Жуків), ліс на Виноградарі, Червоному Хуторі і це далеко не весь список ідеальних місць для фотосету. Зараз актуально фотографуватися на Воздвиженці, в оточенні Європейських будиночків і яскравих вулиць.

На березі річки або озера, можна обіграти ідею з риболовлею. Візьміть на пікнік вудки і рибальські стільчики. Молодята, які ловлять рибу, виглядають дуже оригінально.

Ідея з рамками

Можна в якості реквізиту, взяти на природу кілька різних рамок, або ж оформити свою весільну рамку, обробивши її сердечками, поцілунками і інший романтичної мішурою. Фотосесія з рамками цікава на природному тлі, в приміщеннях такі кадри виглядають трохи нудно.

З вітерцем

Для фотосесії молодят можна використовувати велосипед. Наречений везе наречену, посадивши її на багажник або раму. Великий можна замінити старим мопедом. Якщо до мопеду додати чемодан, окуляри і мереживною зон, вийдуть приголомшливі знімки в вінтажному стилі.

Якщо є можливість орендувати ретро авто, це буде просто чудово. Біля автомобіля можна варіювати безліч поз і емоцій.

Збираємо урожай

Якщо ваша весілля призначене на момент цвітіння соняшників, тоді вам дуже пощастило, можна створити просто незабутні знімки серед жовтого «моря».

Дізнайтеся заздалегідь, де є стіг сіна або соломи. Так, так, влаштуємо фотосесію серед сінокосу. Повірте, від таких фотографій неможливо відвести погляд. Якщо плануєте контактувати з сіном (сидіти, лежати, падати і т.д.) не забудьте про покривало, інакше доведеться витратити довгий час на витягування колосків з сукні і фати нареченої. Навіть якщо дата весілля призначено на липень, можна влаштувати фотосет серед зелених злакових культур.

Привіт з дитинства

Можна влаштувати фотосесію на дитячому майданчику або навіть в парку атракціонів. Знімки на гойдалках і гірках виходять дитячими, наївними, щирими і веселими.

Я можу довго продовжувати список ідей для весільної фотосесії на природі, або називати околиці Києва для таких заходів, але боюся, ви втомитеся читати. Таємниці про інших місцях і ідеях, я можу розкрити по телефону або під час особистої зустрічі. Телефонуйте, я завжди рада допомогти! Створимо незабутню весільну історію на тлі природи.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *