Весілля взимку

Весілля взимку

Весілля взимку
У природи нема поганої погоди. А для двох люблячих людей, немає сезону, невідповідного для весілля. Весілля в будь-який час року пройде успішно, якщо ви максимально скористаєтеся перевагами сезону і врахуєте його обмеження. Подивимося, що обіцяє весілля взимку для молодят.
переваги:
Більшість фотографів і відеооператорів на весілля пропонують знижки на зйомку в зимовий сезон.
Ви без проблем забронюєте будь-яку дату і час весілля взимку, лімузин, ресторан та інші необхідні весільні послуги, причому теж з значними знижками.
Приголомшливий зимовий пейзаж дозволить зняти цікаві весільні фото взимку і цікаві сюжетні відеоролики весілля.
Весілля взимку гарантує, що гості не будуть вмирати від спраги, спеки, духоти і обмежить кількість перекурів.
Народні прикмети:
Весілля в сніговий день – до заможної, благополучного життя, якщо в день весілля сильний вітер – життя в молодих буде вітряною.
Якщо весілля на Масницю справляють, значить, в будинку завжди достаток буде і веселе життя.
Якщо в день весілля сильний мороз вдарить, значить, первісток буде хлопчиком міцним і здоровим.
Особливо вдалий час для весілля в народі вважалося в грудні, лютому і в новий рік. Весілля в ці періоди обіцяє довге подружнє життя в любові та злагоді.
обмеження:
Природно, і нареченій і гостям потрібно подбати про те, щоб не замерзнути під час весільної прогулянки: замерзлі особи явно не дадуть зробити красиві весільні фото взимку.
Нареченій варто подумати про термобілизну, теплі білі чобітки, не дуже довгий поділ сукні (він може намокнути і доставляти незручності), як поєднувати зачіску і головний убір (якщо погода морозна). Весільні салони прийдуть вам на допомогу з варіантами елегантного весільного вбрання весілля зима.
Як варіант, весільні фото взимку можна знімати в студії, в красивому павільйоні, музеї, галереї і т.п. Тут головне фантазія, а весільна фотозйомка не постраждає, і ви отримаєте оригінальні; весільні фото.
У весільний лімузин, в який можна влітку упакувати 20 осіб, взимку в теплій верхньому одязі увійде в два рази менше людей. Залежно від погодних умов весільний джип можливо буде краще лімузина на весілля.
І, на останок, весілля взимку і восени були традиційними у наших предків. Вони природним чином вписувалися в ритм життя, коли після важкої роботи на полях, глибокої осені і взимку землероби могли розслабитися і подумати про облаштування особистого життя. Так що, нехай вас не зупиняють розмови і здивування оточуючих, якщо ви вирішили зіграти своє весілля взимку. Весілля взимку – це в дусі найкращих народних традицій!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *