Весілля восени

Весілля восени

весілля восени

Осінні весілля, як і весілля навесні можуть разюче відрізнятися один від одного. Наприклад, весілля у вересні – це ще практично тепла літня весілля, ще можна погрітися в променях вересневого сонечка, нареченій ще буде комфортно у відкритому весільному вбранні, а наречений вже не спариться в піджаку або костюмі трійці. Однак весілля листопад місяць може піднести практично зимові умови.

Весілля восени у різних народів, в тому числі і у нас, вважається дуже сприятливою. Наприклад, весілля вересня обіцяє багату, благополучне сімейне життя. Весілля в жовтні обіцяє прекрасні взаємини, але деякі матеріальні труднощі. Особливо сприятливою здавна вважалося весілля восени на Покров Святої Богородиці (14 жовтня). А якщо на Покрову ще й сніг випаде, то союз буде міцний з незгасаючої любов’ю. Після Покрови практично цілий місяць називався «весільник», в цей період наші предки грали осінні весілля. Весілля листопада прекрасна в усіх відношеннях. З 28 листопада починається Різдвяний піст. Ще церква забороняє весілля 11 вересня – день усікновення голови Іоанна Предтечі, 27 вересня – Воздвиження Христа Господнього.

весілля восени

Весілля осінь переваги

Весільні фото восени завжди ефектні. Осінні пейзажі захоплюють дух і дозволяють зняти практично найкращі весільні фото, особливо якщо весілля у вересні або жовтні.

Восени знову починаються знижки на всілякі весільні послуги. Відсутність ажіотажу в загсах і ресторанах також дозволить вам вибрати саме ту дату і час для весілля восени, яке ви побажаєте. Та й весільну подорож обійдеться вам в оксамитовий сезон набагато дешевше.

Велика кількість свіжих овочів, фруктів за найнижчими цінами – все, що потрібно для шикарного весільного столу.

осіннє весілля

обмеження

Осіння погода може, звичайно, покапризничать, але в останні пару років осінь радувала українців довгими періодами теплої, сонячної і абсолютно сухої погоди. Що може бути прекрасніше для стильної весільної фотосесії?

Весілля листопада може зажадати від молодят і гостей утеплитися практично, як взимку, або провести весільну зйомку в студії або цікавому приміщенні: музеї, філармонії, торговому центрі і т.п.

Отже, осінь дозволяє грати дуже стильні весілля і до того ж зі значною економією витрат. Для фотографа – це, мабуть, самий сприятливий сезон для весільної фотосесії. Для молодят – осіннє весілля – це запорука міцності і благополуччя їх союзу.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *