Весілля навесні

Весілля навесні

Весілля навесні
Весна – дуже суперечливий сезон, як і мінлива весняна погода. Велика частина цієї пори року не дуже популярна серед молодих пар, однак, є і певні дні, коли кількість бажаючих розписатися зашкалює. Наприклад, перші вихідні після Великодня, остання субота квітня. Тому, готуючись до весілля навесні, потрібно особливо ретельно все спланувати.
Наречена під парасолькою
переваги:
Ціни на всілякі послуги для весілля ще зимові, ви можете непогано заощадити на весільній фото і відео зйомці, оренді ресторану, прокаті весільного плаття і т.п.
Весна – період романтики, пробудження природи і почуттів. Початок цвітіння, чиста і свіжа зелень, теплі, довгі, сонячні дні створюють неповторно колоритні весільні фото навесні.
Навесні святкується Червона Гірка – давньослов’янське свято весни, бурхливих веселощів і хороводів. Саме до нього традиційно пристосовувалися весняні весілля і вінчання. І сьогодні це свято особливо популярний для проведення весіль навесні і церковних вінчань, адже в народі кажуть: хто на Червоній Горі одружується, той повік не розлучиться. Червона Гірка святкується в першу неділю після Великодня.
весілля навесні
обмеження:
Весняна погода може принести чимало сюрпризів: і дощ, і сніг, і сльота, і вітер здатні внести свої корективи в весільну церемонію. Але, якщо ви передбачте варіанти теплою весільного одягу і парасольки, які залишаться вам як пам’ятний і корисний сувенір з весілля, весільні фото і відеозйомка навесні нітрохи не постраждають.
Народні повір’я. Весілля в травні. Ви напевно чули головний традиційний заборона, що хто в травні одружується, той буде маятися. Існує це повір’я у практично всіх народів Європи. І у нього є цілком логічне пояснення. У той час, коли всі наші предки були землеробами, травень був періодом найважливіших робіт на полях. Крім того, до цього часу більшість запасів їжі були вже з’їдені, а нові дари природа ще не піднесла. Тому народ вкрай не схвалював травневі весілля.
Прогулянка в лісі
Звідси висновок: весілля в травні буде такою ж щасливою, як і в будь-який інший період. Звичайно, якщо ви не сільгосп працівник, активно бере участь у весняній посівній, або вам нема за що накрити весільний стіл, оскільки всі припаси ви за зиму з’їли. Вам зовсім нічого не заважає зіграти весілля в травні.
Весілля в пост. Традиційно церквою не схвалюється веселощі і весілля під час посту перед Великоднем. У цей період не проводять вінчання. Якщо у вас припадає весілля в пост, подбайте, щоб у меню було досить вегетаріанських страв для тих, хто поститься.
Отже, весілля навесні – це романтика, свіжість і запорука успішного шлюбу, якщо ви з розумом підійдете до народних забобонів, церковним традиціям і мінливої ​​весняної погоди. А весільні фото навесні неодмінно будуть довгі роки вражати своїми пахощами і весняної чистою.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *