Ваше весілля

Ваше весілля

Ваше весілля
Історія родини починається саме з весільних фотографій, які ви з радістю будете показувати своїм дітям і онукам. Весільна фотокнига викличе захоплення і безліч теплих спогадів про настільки знаменний день в житті будь-якої пари.
Дуже важливо підійти до цього питання серйозно і зрозуміти, який саме весільний фотограф зможе розповісти вашу історію кохання на фотографіях.
На сьогоднішній день багато хто пропонує послуги фотографа, але не всі ставляться до своєї роботи з душею. Одні вважають, що фундаментом, на якому будується весільна фотозйомка, є світло. Інші будуть стверджувати, що все залежить від погоди і правильної композиції. Так, все це, безумовно, важливо, але я вважаю, чтосамое головне – це Ваша щаслива посмішка, закоханий погляд. А ось погода і місце вже не так важливі. Хоча практично кожен весільний фотограф в Києві зможе запропонувати вам безліч красивих місць для зйомки.
Будучи нареченою 4 роки тому я зробила велику помилку і вибирала фотографа необачно, про що згодом пошкодувала. Зараз мені б дуже хотілося мати гарні фотографії, але, на жаль, момент був упущений. У кожну фотографію, яку я роблю для своїх пар, я вкладаю частинку своєї душі і намагаюся завпечатліть все зворушливі і важливі моменти весільного дня.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *