ТОП-10 МІСЦЬ ДЛЯ ВЕСІЛЬНОГО фотозйомки В КИЄВІ - 2

ТОП-10 МІСЦЬ ДЛЯ ВЕСІЛЬНОГО фотозйомки В КИЄВІ - 2

ТОП-10 МІСЦЬ ДЛЯ ВЕСІЛЬНОГО фотозйомки В КИЄВІ – 2

Друзі! Прийшов час оновити список локацій для весільної фотозйомки, які я активно використовую і рекомендую. Все змінюється, не стоїть на місці, і тому, на жаль, деякі з локацій, огляд яких я робила в цій статті, втратили свою актуальність. Знову ж таки, на мій погляд.

Тож почнемо. У зв’язку з тим, що сучасні весілля вимагають все більше нестандартного підходу, оригінальних ідей, і не «попсових» локацій, яких в гаряче улюбленому мною Києві не так вже й багато, я включила в список не тільки пленер, а й приміщення – музеї, театри, фотостудії. Оцінювати кожну локацію я буду, виходячи з її «популярності», її розташування (наскільки швидко і зручно до неї дістатися), і краси. Почнемо з кінця, залишивши перші позиції мого хіт-параду найкрасивішим, зручним і не «заїжджені» місцях.

Національний ботсад ім. Гришко. Тут все просто. Його плюси – швидко можна дістатися практично з будь-якої точки міста. Тут як і раніше є прекрасні локації для весільної зйомки, не «впізнавані» на фото. І тут можна провести спокійно два з гаком години фотосесії, оскільки площа НБС- величезна. Мінуси – дуже багато народу. Задній план постійно «рябить» від випадково або невипадково в нього потрапили. Весілля продовжують активно сюди їздити фотографуватися, тому і не сподівайтеся, що навіть в будній день ви будете одні. Тут немає водойм, на березі яких фотографії виходять не звичайними.
«Шоколадний будиночок». Всі знають цю будівлю колишнього РАГСу Печерського району на розі вул. Шовковичній, але далеко не все там проводили фотосесію. Плюси – великий білий зал з величезним дзеркалом на всю стіну, рояль в кутку, де фото виходять особливо «повітряними» і чуттєвими. Є де розвернутися з довгофокусними об’єктивами. Великі вікна, тому можна фотографувати без спалахів. У центрі міста, тому проблем з дорогою не буде.
Мінуси. Насправді інтер’єри «будиночка» виглядають вже не так «шоколадно», як на фото. Все в стані перманентного ремонту, і для редагованих фотографій доводиться робити невеликий «косметичний» ремонт. Крім білого залу і сходи, я не побачив там гідних залів для зйомки – все заставлено мольбертами, картинами та експонатами. На 9-е місце я поставила «будиночок» тільки заради його «непопсовим».

Національний виставковий центр. Плюси – досить велика територія. Павільйони сталінської епохи з колонами в кадрі виглядають дуже навіть масивно, але знову ж таки, з деяким «косметичним ремонтом» в редакторах. Восени – дуже багато точок для зйомки, є водойми, можливість орендувати коня з інструктором. Гарний ліс, де може вийти багато не банальних постановочних кадрів. Мінуси – дуже багато народу в період проведення всіляких ярмарків, фестивалів, арт-пікніків. Мами з колясками, шумливі діти. Як би там не було, задній план виглядає «по – совковому», якщо фотографуватися на тлі павільйонів і скульптур. Тому доводиться «провалити» ЗП (задній план), щоб уникнути непотрібних в кадрі об’єктів. Далеко добиратися з центру.
Музей народного мистецтва «Пирогово». В кінці літа і вересні там є де фотографуватися. Вітряків, хат та інших об’єктів «в національному стилі» можна уникнути, залишити поза кадром, якщо у вас весілля в традиційному або європейському. Великі відкриті простори, поля пшениці, соняшників, водойми і ландшафти – все до ваших послуг. Можна заїхати на територію. У Пирогово можна фотографуватися більше трьох годин, і нічого не встигнути.
Мінуси. Далеко, і все та ж погана розв’язка. Не дуже розвинена інфраструктура, багато весіль, туристів і просто відпочиваючих.

Сходи до колони Магдебурзького права. Та сама, яка веде майже з Європейської площі вниз до набережної. З огляду на те, що сходи років 2-3 тому пережила черговий капітальний ремонт, «ремонтувати» в редакторах її все одно треба. Але це можна пробачити, побачивши, яка перспектива відкривається тут. Ідеальна проміжна локація. Не всіма впізнавана, сміливо можу сказати, що поки ще «не попсова». Зі знанням справи тут можна отримати кілька нестандартних і красивих фото, використовуючи навколишній антураж цього історичного місця. Мінуси. Брудно. Сміття, пляшки, недопалки і т.д. І ось це все грунтовно псує враження від сходів. ЗП можуть зіпсувати випадкові перехожі.
5.Дом органної музики. Той, який колишній костел. Його фон – ідеальний для міні-сцени. Кілька постановочних кадрів з таким ЗП прикрасять будь-який весільний альбом або портфоліо. Це якщо фотографувати біля. Але якщо попроситися всередину – ще кілька симпатичних фото вам забезпечені. Це нестандартно, ново, красиво і оригінально. Та й дістатися туди простіше простого. Мінуси – багато народу. Парковка утруднена. Ремонт будівлі, тому потрібно не ловити в видошукач ознаки перманентного ремонту.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *