Термін «фотографія»

Термін «фотографія»

Термін «фотографія»

Термін «фотографія» стався з давньогрецької мови і має на увазі техніку з малювання світлом. Найбільш поширеним поняттям фотографії є ​​отримання кінцевого результату діяльності фотографа з використанням спеціальних приладів і технологій. Принцип фотографування з’явився ще в далекій давнині, в той час він був максимально простим. В результаті досліджень з’явилася оптична камера, яка значно полегшила процес перенесення зображення на поверхню. Із застосуванням більш сучасних пристосувань і технологій процес фотографування значно полегшився і став доступним для більшості людей, які мають хоч якесь уявлення про основи фотографування.

За своїм зовнішнім виглядом фотографія може мати різні джерела в залежності від принципу роботи і від набору технічних приладів. Як правило, поділяють три великі групи фотографії: плівкова, цифрова та електрографічний фотографія. Перша група фотографії є ​​набором фотоматеріалів, з якими в подальшому виробляються різні дії у вигляді фотохімічних процесів. Цифрові фотографії виходять за рахунок переміщення електричних зарядів, а не за рахунок фотохімічних реакцій. Дуже часто такий вид фотографії ще називають електронної, що може бути застосовано до багатьох приладів сучасного покоління, які мають в основі електронну матрицю для здійснення аналогових процесів. Електрографічні фотографії виходять за допомогою перенесення речовини, за допомогою якого і досягається ефект зображення.

Таким чином, будь-який різновид фотографії є ​​процес хімічних або фізичних реакцій, в результаті яких відбувається фіксування реального зображення і

 

перенос сучасними носіями в різні формати. Розвиток наукової діяльності передбачає використання основ фотографії в різних областях, в яких необхідно переміщення і фіксування зображення. За рахунок таких відкриттів стають можливими проведення різних медичних процесів (рентген), фізико-хімічних процесів (біологія, астрономія, ядерна фізика), в законодавстві та слідчих процесах, безпосередньо фотографія як різновид мистецтва (фіксування цікавих моментів, історична хроніка) і т.д .

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *