Студійна фотозйомка в стилі Ню

Студійна фотозйомка в стилі Ню

Студійна фотозйомка в стилі Ню
Багато хто хоче, але не багато вирішуються на фотозйомку в стилі ню. Розуміючи той факт, що людське тіло не вічне і має властивість старіти, хотілося б зберегти моменти своєї молодості … Але люди задовольняються домашніми фотографіями і ще більше розчаровуються в своїй затії. Відкрию зовсім не нову таємницю: об’єктив бреше !!! А досвідчений фотограф заохочує його на брехню і дозволяє брехати, але тільки в свою користь … Пункти, які заважають піти на студійну фотозйомку в стилі ню:
я соромлюся фотографа
у мене не ідеальна фігура, а ще й цей целюліт …
я не фотогенічна
це дорого
Розглянемо докладніше причини, що лякають кожну дівчину, задати будь-коли цим питанням
Я соромлюся фотографа
Фотозйомка в стилі Ню ніколи не починалася зі слів “Роздягайтесь”, ви ж не на прийом до лікаря прийшли. Тривалість зйомки в цьому жанрі дорівнює близько 2-х 4-х годин і починається зі звичайною стандартною студійної фотозйомки. Фотографу необхідно побачити ракурси, при яких Ви будете показані зі своєю кращого боку. Кожен професійний фотограф, при роботі з людиною, як би грубо це не звучало, дивиться на нього як на об’єкт зйомки і направляє всю свою увагу саме на постановку і ракурс. У будь-якому випадку поетапно оголюючи ділянки тіла, завжди можна зупинити фотосесію, на певному моменті, задовольняючись вже отриманими знімками, які “в сирці” Вам покажуть на екрані монітора.
У мене не ідеальна фігура …
Немає людей з ідеальною зовнішністю. У кожної людини є ті чи інші відхилення від ідеалів. Багато глибоко самокритичні дівчата будуть стверджувати, що їхня фігура / зовнішність абсолютно необтяжена лініями ідеальної фігури … Як правило це говорить їм відображення в дзеркалі і порівняння зі знімками в “глянцевих журналах”. І, знаєте, вони мають рацію … Ось тільки питання: “Чи знають вони як були отримані ці фотографії?” Я сама і відповім: “Студійна зйомка програмна обробка”. Всі вади форм тіла і шкіри будуть прибрані при обробці фотографій. Можливості програмної обробки досягають того рівня, що присутність професійного візажиста на фотосесії не має сенсу. Хороший дизайнер може зробити модель з абсолютно будь-яку людину, провівши коригування форми тіла, його пропорцій і кольору. Все впирається тільки під час, Ваш смак і кошти.
Я не фотогенічна
Це твердження я чула тільки від тих людей, які ніколи не замовляли роботу професійного фотографа, а задовольнялися знімками друзів або фотолюбителів. Іншими словами: ця фраза міф, який розвіється після фотосесії.
Це дорого
Фотозйомка в стилі ню не дорожче звичайної студійної зйомки.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *