Співпраця на умовах TFP / TFCD

Співпраця на умовах TFP / TFCD

Співпраця на умовах TFP / TFCD

Так як даний вид співпраці я всіляко підтримую, і моделі часто до мене звертаються з подібними пропозиціями, напишу про умови своєї роботи на TFP-основі.

Що? TFP (time for print – час за роздруківки) або TFCD (час за CD) – це такий вид співпраці між мною (фотографом) і Вами (моделлю), коли я згодна надати Вам певну кількість кращих фотографій з зйомки і обмежену ліцензію на використання цих знімків (Ви можете вільно використовувати їх у своєму портфоліо, без права редагування і отримання комерційної вигоди) в обмін на підписання релізу моделі (договір, в якому передбачено вишенаписанное). У моєму випадку TFPбило б правильніше розшифрувати як time for photos- замість того, щоб віддавати моделі роздруковані фотографії або диск із зображеннями, я просто висилаю їй оброблені фотографії.

Навіщо? Для мене зйомка на TFP-основі – це спосіб реалізувати творчі проекти, в яких зацікавлені обидві сторони (Ваші або мої – без різниці, головне, щоб були небанальні) або познімати в жанрах, в яких я рідко працюю, але які мені цікаві (наприклад , познімати модель в купальнику, купленому на базарі, біля річки мені буде не дуже цікаво, а ось в дорогій білизні в гарному інтер’єрі – зовсім інша справа).

Не плутайте зйомку на TFP-основі з безкоштовною зйомкою. Безкоштовно я можу пофотографувати Вас, коли мені, наприклад, потрібно протестувати нову техніку або поекспериментувати зі світлом і т.п. Безкоштовна зйомка відрізняється від TFP-зйомки тим, що я не даю ніяких гарантій з приводу результату, і ніякі документи, зрозуміло, не підписуються. Однак Ви також можете отримати вигоди від безкоштовної зйомки: по-перше, досвід, по-друге, якщо ми спрацьовуватимемо, то можемо співпрацювати на TFP-основі, по-третє, шанс отримати кілька вдалих знімків все ж великий.
Хто? Особисто для мене досвід моделі не має значення, головне – бажання працювати. Як казав письменник Карл Краус – “Хороший художник здатний намалювати бігуна без ніг” .Не важливо, що за фотографії в Вашому портфоліо, модельні у Вас параметри, чи ні (хто, взагалі, придумав ці стандарти?), Закінчили Ви школу моделей або Вашим єдиним фото-досвідом була зйомка з подружкою на галявинці – якщо у Вас є чудова ідея, необхідні аксесуари і готовність для її реалізації, або ж Ви цілком і повністю покладаєтеся на мене, так як Вам подобаються мої роботи і Ви хочете зі мною попрацювати в будь-якому жанрі – пишіть. Всі мої контакти доступні.

Умови? Як я вже писала вище, головною умовою співпраці зі мною на умовах TFP є Ваше бажання працювати на результат. Я уникаю співпраці з моделями, котрі досягли 18-річного віку. Виняток – дитяча зйомка, про яку домовляються батьки і яка відбувається в їх присутності.

Так що я відкрита для співпраці. Звертайтеся до мене з цікавими ідеями або без оних, але з великим бажанням працювати.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *