Сімейний фотограф

Сімейний фотограф

Сімейний фотограф – це хто?

Про що вам говорить фраза сімейний фотограф? Я не знаю, як ви відповіли на моє запитання, але хочу ознайомити вас з моїм особистим розумінням. Як на мене, сімейний фотограф – це друг і товариш. Кожна сім’я, знайшовши одного разу професіонала в своїй справі, не бажає з ним розлучатися надовго і бажає замовити його послуги знову і знову. Ось тому хороший фотограф завжди має своїх особистих клієнтів, а вони – сімейного фотографа.

Київ – велике і красиве місто, околиць для фотосесії тут більше, ніж ми собі можемо уявити. Я знаю деякі гарні містечка, інформацією про які поділюся і з вами.

Чому багато клієнтів вибирають мене серед достатку професійних фотографів? Я думаю їм подобатися якісна робота, низька ціна і добре ставлення. До кінця зйомки – ми стаємо друзями, а це так важливо для подальших взаємин.

Сімейна фотосесія в моєму виконанні

Я дуже люблю дітей і завжди знаходжу до них підхід. Мої постійні клієнти, довіряють мені зберегти самі прекрасні моменти в житті їх сім’ї: весілля, очікування дитини, фотосесія новонародженого, перша посмішка, перший зубчик, кроки, досягнення, свята в садочку та т. Д. Я дуже вдячна їм за довіру. Я рада тому, що змогла виправдати очікування своїх клієнтів і стала їм одним. Для мене – це нагорода!

Кожен фотограф має деякі вміннями психолога, особливо коли треба посунути стіну сорому. У випадку з сімейним фотографом, така стіна виростає тільки в перші хвилини знайомства. На всіх інших фотосесіях клієнти відчувають легкість і свободу дій. А маленькі дітки завжди раді людині, якого вони вже знають, цей момент дуже важливий. Як правило, малюки не довірливо ставляться до чужих людей, але після знайомства, вони обдаровують мене посмішками і позують на камеру як дорослі. Це особливо приємне відчуття, коли такий маленький чоловічок, приймає мене за «свою».

я настільки проста людина, що зі мною не треба бути офіційними, ведіть себе природно, цю рису характеру я ціную, так само як і доброту.

З сімейним фотографом можна створити цілий життєвий цикл, оформлений в красивий альбом. Дітки, коли виростуть, будуть в захваті від таких ілюстрованих деталей.

Можна навіть зачати традицію, наприклад, влаштовувати щороку різдвяну фотосесію в конкретному місці. Завдяки таким деталізованим фотосесій, відкривається можливість зупинити мить. Нехай це звучить казково, але все ж, є наші думки, які мають силу блукати в часі. Поглянувши на фото, можна відчути всю теплоту і ніжність того самого дня.

Я впевнена, ви перейнялися і надихнулися новими ідеями і бажаєте оцінити мою роботу. На сайті ви можете ознайомитися з моїм портфоліо, а замовивши мої послуги – побачите, як я творю шедеври з вашою участю.

Телефонуйте і ставте свої запитання, з радістю на них відповім і розвію всі сумніви, якщо вони будуть.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *