Сімейні фотосесії з дітьми

Сімейні фотосесії з дітьми

Сім’я багата і щаслива, коли в ній є діти. Але як же швидко вони виростають. Батьки, за побутовими клопотами просто не помічають, що їхня дитина вже став дорослим. Пропоную вам не втратити цінних моментів веселого і безтурботного дитинства ваших малюків і звернути увагу на сімейні фотосесії з дітьми . Для багатьох людей на першому місці стоїть ціна питання, але я думаю, ви погодитеся зі мною в тому, що коли мова йде веселому проведенні часу зі своїми дітьми, вартість не повинна бути ключовим моментом, тим більше ціна моїх професійних послуг більш ніж демократична. Київ має велику кількість фотостудій, в яких ми з вами зможемо придумати оригінальну тематику для зйомки з дітьми. Але, фотостудія не їсти обов’язковою умовою, приголомшливі кадри можна створити на природі і навіть у вашому домі.

Ідеї та фантазії

Для незабутніх кадрів не треба багато, в основі повинен лежати позитив. Клієнту слід визначитися з тематикою і підготувати необхідний реквізит. Не думайте, що якщо у вас немовля, фотосесія, може, не вийде. Повірте моєму професіоналізму, з маленькими дітками, дуже легко працювати.

Для фотосесії можна задіяти спортивні заняття: ігри з м’ячем, бадмінтон, сімейна прогулянка на велосипедах та інше. Не зраджуючи класиці, можна влаштувати пікнік в парку або спланувати сімейний похід на пляж.

Фотосесія в честь свята

У вашого малюка день народження? Відмінно, давайте створимо прекрасні знімки з подарунками і гостями. Можливо, ви хочете створити фотосесію на Різдвяну тематику у себе вдома під ялинкою? Не питання! На своїй території діти будуть себе відчувати розкутіше і сміливіше. До такої фотосесії можна підключити бабусь, дідусів та інших родичів.

Професійні рекомендації

1. Чітко визначте тематику дізнайтеся про наявність реквізиту, якщо фотосесія планується в студії.

2. Вибирайте оптимальний час для зйомки, після того як діти поїдять і виспятся.

3. Виберіть однаковий акцент в одязі, наприклад, джинси і блакитні майки, це підкреслить згуртованість вашої родини. Для дітей можна приготувати кілька варіантів костюмів.

4. Для фотосесії на вулиці запасіться необхідними предметами, які додадуть колоритності зйомці: повітряні кулі, мильні бульбашки, прилади для пікніка та інше.

5. Якщо планується фотосесія в домашніх умовах, попрацюйте над оформленням місця для зйомки. Для портретного знімка, виберете світле місце з однотонним фоном. Для різдвяної фотосесії, прикрасьте ялинку, поставте великі коробки для подарунків, постеліть теплий плед, а також можна вручити дітям новорічні прикраси.

6. У вас є домашні улюбленці? Давайте виділимо місце в кадрі і для них. Все-таки ви створюєте сімейну історію, і вони мають право бути присутніми в ній.

Фотосесії з дітьми, ніколи не будуть смутними, тим більше, якщо ви довірите управління процесом мені. Я з радістю проведу час фотосесії з вами і застосую всі вміння для ефектних і неповторних кадрів. Я впевнена, що попрацювавши зі мною, ви захочете повторити фотосесію в якихось інших тематиках і стилях.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *