Сімейна та дитяча фотосесія

Сімейна та дитяча фотосесія

Сімейна та дитяча фотосесія
Колаж із сімейних фотографій на природі
Сім’я стає повною тільки коли в ній з’являються діти. І тоді фотосесія Love Story перетворюється в повноцінну сімейну фотосесію.
І так уже склалося, що дитяча фотосесія невіддільна від фотосесії всієї родини, адже мама завжди повинна бути поряд з малюком, будь то фотосесія в студії або в парку, не кажучи вже про домашню фотосесії.
Задумайтесь, ким би ви хотіли бачити свого малюка, і який би образ вибрали ви? Який образ вам подобається? А може бути ви хочете поглянути на свого малюка в кількох різних образах? У будь-який час року, в будь-яку негоду ви зможете реалізувати ці образи, а я зняти в студійній фотосесії. Якщо ви хочете якийсь образ або реквізит, але не знаєте де його взяти – напишіть мені, і, можливо, ми разом знайдемо рішення.
Сімейна фотосесія, як правило, триває близько 2-х годин, але все залежить тільки від вашого бажання – час фотосесії може бути обумовлено індивідуально. Як результат фотосесії, ви можете або взяти понад 100 вдалих, оброблених в міру необхідності, фотографій, або замовити кілька художньо оброблених фотографій (які саме фотографії – ви виберете самі). Звичайно, можна замовити художню обробку будь-якої кількості вподобаних фотографій і пізніше, окремо.
До речі, якщо ви вирішите провести фотосесію в студії – не забувайте про необхідність не тільки узгодити час зі мною, але ще і замовити студію.
Також ви можете замовити окрему фотосесію особисто для себе, фотосесію Love Story.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *