Сімейна осіння фотосесія

Сімейна осіння фотосесія

Осіння фотосесія. У головній ролі – дружна сім’я!

Коли в Київ приходить осінь, все люди, як ніби, стають більш серйозними або навіть смутними. Деякі шкодують про минуле літо, а хтось просто не терпить холоду. Але це не привід для депресивного стану, адже є маса способів прикрасити своє життя, один із яких сімейна осіння фотосесія. Чому б не влаштувати сімейне свято? Замовити фотосесію у мене – це значить забути про смуток і тугу. Ціна моїх послуг більше ніж демократична і всі мої клієнти залишаються задоволені співвідношенням вартості і якості.

Поєднайте приємне з корисним

Якщо у вас є діти садіковскіх або шкільного віку, дайте їм корисне і веселе завдання зібрати колоритний гербарій. Можна навіть влаштувати конкурс «Самий зачаровує листок» і пообіцяти призи. На таких умовах діти з ентузіазмом будуть шукати підходящий матеріал для конкурсу серед опалого листя, а я в цей момент зловлю на знімках їх веселощі і щирість.

Багато моїх клієнтів вважають за краще вибирати фотосесію в осінньому лісі, де можна сховатися від зайвих очей і насолодитися тишею.

Якщо ви живете в приватному будинку і можете похвалитися красивим осіннім садом, давайте організуємо фотосесію прямо там. У такому випадку можна використовувати багато домашнього реквізиту, наприклад: крісла-качалки, приналежності для пікніка, розведений багаття та інше. Ця ідея особливо актуальна, якщо в сім’ї є зовсім маленька дитина. Всі зручності під рукою.

Правила підготовки до проведення фотосесії

1. Визначтеся з днем, часом і місцем проведення.

2. Вирішіть, який реквізит або аксесуари вам знадобляться.

3. Заздалегідь поінформуйте дітей, щоб вони морально підготувалися до позування перед об’єктивом.

4. Подумайте про одяг. Осінь може бути оманлива, тому краще передбачити теплий одяг, яка буде відповідати фотосесії. Можна взяти з собою пару теплих пледів і використовувати їх не тільки для зігріву, але і в якості реквізиту.

5. Зверніть увагу на режим дня ваших діток. Фотосесія буде менш стомлюючої, якщо діти перед нею посплять і поїдять.

6. Якщо ви плануєте фотосесію в різних місцях міста, продумайте оптимальний маршрут, щоб на переїзд йшло мінімум часу, інакше безліч приголомшливих кадрів ми не встигнемо зробити чисто фізично.

7. Основне, візьміть з собою позитив і гарний настрій.

Особисто гарантую:

• професійну, яскраву, позитивну і насичену фотосесію;

• адекватну ціну;

• відсутність затримок при здачі роботи.

Якщо ви хочете задати мені питання, телефонуйте за номером указному на сайті. Робочі дні та час, також можна знайти тут. Я завжди рада надати професійну консультацію, а ще більше – зустрітися особисто і створити шедевр з вашою участю.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *