Сімейна фотосесія на природі

Сімейна фотосесія на природі

Фотосесія на природі в сімейному колі

Хто сказав, що для красивої фотосесії треба бути моделлю? Ні це не правда. Нині в моді природність і щирість. А для приголомшливих кадрів досить професійного фотографа і гарний настрій. Сімейна фотосесія на природі – це маленьке свято для дітей і їх батьків. Ціна такого заходу смішна, якщо порівняти її з тією бурею позитивних емоцій, які ви відчуєте в процесі. Для реалізації наших планів, не знадобитися їхати далеко, Київ відкриє перед нами свої захопливі місця під відкритим небом. Я допоможу вам визначитися з вибором околиць.

Якщо ви відвідали мій сайт, я впевнена, ви його не покинете, а ознайомитеся з усією інформацією до кінця. Тут я надаю важливу інформацію щодо фотосесій і привожу безліч своїх ідей.

Оптимальний час для сімейної фотосесії на природі

Найкращий час для знімків на природі – це ранок (схід сонця) або вечір (захід). В цей час, фотографії виходять не тільки красивими, але і особливо магічними. Небо малює свій фон і його відблиск вигідно підкреслює кольори і відтінки. Якщо ви плануєте обзавестися чарівними фотографіями на фоні заходу сонця, то діяльність слід починати набагато раніше. Таким чином, у моделей є час розлучитися зі стисненням, і підготується до основних кадрів.

Місце для фотосесії

Ну, на питання: «Де фотографуватися з сім’єю?» Немає однозначної відповіді. Я із задоволенням озвучу свої ідеї, але цілком реально, що ви вже все спланували і мені залишиться тільки прибути вчасно і здійснити свою основну роботу.

Як професіонал, хочу написати кілька своїх варіантів, можливо, вони будуть вам дуже до речі.

 1. Фотосесія з сім’єю в ботанічному саду вийде незвичайною, яскравою, емоційною і незабутньою.
 2. Можна просто підготувати прогулянку по набережній Дніпра. Фотосесія на заході біля великого водоймища буде оригінальною і колоритною.
 3. Можна організувати сімейну прогулянку в одному з парків Києва або відвідати гідропарк разом з дітьми. Чого не варто надягати на фотосесію?Є речі, які здатні трохи зіпсувати кадр або залучити всю увагу на себе. Давайте розберемося, яких речей уникати:

  – масивних принтів;

  – яскравих кольорів;

  – атласних тканин;

  – Чи не поєднувати більше трьох кольорів.

  Ці рядки, звичайно ж, носять виключно рекомендаційний характер, але все ж, довіртеся професіоналу.

  Віддайте перевагу:

  – м’яким, пастельним тонам;

  – легким тканинам;

  – квітам, які вигідно підкреслюють колір ваших очей або хороший загар.

  До речі, будьте обережнішими із засмагою. Якщо він далекий від досконалості і показує сліди від майки, постарайтеся його приховати.

  На фотографіях особливо красиво виглядають всі члени сім’ї, одягнені в один тон.

  Як бути з реквізитом?

  Все залежить від тематики фотосесії. Якщо ви плануєте сімейний пікнік – запасіться фруктами і пледом. Для прогулянки на набережній, можна прихопити мильні бульбашки. Якщо в основі ідеї закладено поле або луг, можна всією родиною запустити повітряного змія або зібрати букет і подарувати його мамі.

  Якщо ви маєте конкретні ідеї, розкажіть мені про них. Я зможу дати слушні поради, щодо ваших фантазій і професійно представити результат.

  Обговорити всі питання ми можемо в телефонному режимі. На сайті ви найдетё мої контакти і робочі години.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *