Школи, дитячі садки та вузи

Школи, дитячі садки та вузи

Школи, дитячі садки та вузи

Фотокниги та альбоми випускників. Я готова працювати в будь-яких освітніх установах Києва та області: від дитячих садків до вузів. У мене ви можете замовити:

– випускні альбоми в дитячий сад;

– шкільні випускні альбоми для 11 або 9 класу;

– загальні знімки групи або класу з педагогами або без них;

– фотокниги для випускників будь-якого формату.

Що включено у вартість

Два дня зйомок. Друга, резервна день потрібен, якщо деякі герої не зможуть бути присутніми в основну призначену дату. Доплачувати за це не треба.

Роздруковані фотографії та готові шкільні випускні альбоми. Ви можете вибрати з готових макетів або придумати свій дизайн разом зі мною.

Знімки в електронному вигляді. Фото на електронних носіях надаються в форматах, зручних для друку і для розміщення в інтернеті.

5 приводів замовити випускний фотоальбом у мене:

Роблю все швидко. Мінімальне замовлення на мої послуги – 45 хвилин. Передбачуваний час роботи обговорюється заздалегідь.
Працюю без суєти. Всі організаційні питання з адміністрацією навчальних закладів, підготовкою місця зйомки і черговістю фотографування беру на себе.
Називаю чесну ціну. Точну вартість моїх послуг я називаю заздалегідь і вам не доведеться переплачувати за випускні альбоми.
Проводжу розробку індивідуального дизайну, з огляду на ваші побажання. Готові роботи виглядають так, як хочете цього ви.
Витримую терміни. Свій фотоальбом з випускного в дитячому саду або в школі ви можете отримати вже через кілька днів після зйомок. Терміни обговорюються індивідуально.
Вам потрібно лише запам’ятати дату зйомки та підготуватися до неї!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *