Шкільне життя, на сторінках випускного альбому

Шкільне життя, на сторінках випускного альбому

Шкільне життя, на сторінках випускного альбому

Шкільні роки – це одна з важливих життєвих історій для кожної людини. З цим етапом пов’язано багато позитивних моментів. Але час мчить і все має властивість закінчуватися. А так не хочеться щось міняти або тим більше забувати. Звичайно ж, змінити хід часу нереально і розставання зі школою повинен пережити кожен випускник, але не можна забувати цих часів. Можна замовити приголомшливу фотокнигу де будуть зберігатися яскраві спогади. Альбом для випускного класу – це як цінний сувенір для приємних спогадів. Вартість такого сувеніру можна назвати символічною, адже це пам’ятка на все життя. Київ вміщує в собі величезну кількість шкіл і в сезон випусків все прагнуть замовити фотоальбом для свого класу, тому важливо попередити мене заздалегідь. Ціна  випускного альбому обмовляється особисто, адже я відштовхуюсь від переваг клієнта. Кожен по-різному бачить свій ідеальний альбом, але в будь-якому випадку я допоможу вам визначитися з вибором найоригінальнішого варіанту. Замовити альбом недорого можна в процесі телефонної розмови, також ми зможемо обговорити варіанти і дату фотосесії. Якщо у випускного класу є оригінальні загальні знімки, ми легко можемо поєднати їх з основною фотосесією.

Я не люблю спотворювати знімки фотошопом, для мене найкращим варіантом є природність. Я фотографую так, що фотографії практично не потребують сильного ретушування. Це одна з важливих причин, чому мої клієнти повертаються знову. Адже людина хоче бачити себе на знімку, таким як він, є інакше, в фотосесії немає сенсу.

Найчастіше фотосесії для випускних альбомів проходять за стандартним сценарієм. Випускники фотографуються в класі, в коридорах школи, перед входом в школу, з учителями та т. Д. Щоб внести різноманітність, я пропоную учням подумати і внести родзинку в свою пам’ятну фотокнигу. Тут може бути безліч варіантів, але, як правило, випускники знаходять безліч цікавих рішень і результат виходить прекрасним. В цьому випадку я теж можу допомогти парочкою ідей.

На виконання альбомів йде приблизно 2 – 3 тижні, після фотосесії. Для хлопців ці дні здаються вічністю, але в підсумку вони залишаються задоволеними результатом.

Я легко знаходжу спільну мову з випускниками, тому фотосесія пройде в позитивній атмосфері, а адже це запорука успішного результату.

Я обіцяю, що зможу створити приголомшливий випускний альбом, який зможе переносити вас в безтурботні шкільні дні, як тільки ви його відкриєте.

Замовивши альбоми у мене, ви добре заощадите і отримаєте якісні знімку в стильному оформленні.

В основному я працюю по Києву. Можливість виїзду за місто обговорюється особисто.

Для зручності клієнтів, на моєму сайті розміщені контакти і інформація про графік роботи. Телефонуйте, ми обговоримо всі питання і разом приймемо рішення для захоплюючої фотосесії.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *