Рекламна фотозйомка

Рекламна фотозйомка

Рекламна фотозйомка
Рекламне фото, крім залучення уваги, несе в собі те, як людина повинна думати про товар, про його властивості та переваги. Плакати, журнали, білборди, буклети, каталоги, упаковки – ось де розміщується рекламний продукт.
Поганою ідеєю буде використовувати вже наявні рейтингом зображень або запозичені у інших. Не дарма провідні компанії світу приділяють велику увагу створенню оригінальної концепції для презентації своєї продукції – тільки так можна запам’ятатися і виділитися.
Рекламний фотограф отримує завдання від компанії-замовника, яку йому належить втілити. Об’єктами зйомки можуть бути люди, тварини, інтер’єри, екстер’єри, предмети (фотозйомка для каталогів), тому фотограф повинен бути технічно готовий до будь-якого виду зйомки. Незважаючи на поставлені рамки, необхідно проявити всю свою креативність, щоб створити щось ідеальне, вражаюче.
Фотографія, що просуває продукт, повинна зупиняти погляди на собі, зацікавлювати і врізатися в пам’ять. Складність цього виду фотографії саме в тому, що в одному зображенні повинна доноситися основна ідея, важлива інформація про товар, так, щоб за кілька секунд переконати людину в тому, що саме це йому потрібно. Тому не може бути нічого безглуздого і зайвого, тільки точність – ракурсу, границі між світлом і тіні і т.д.
Комерційна фотозйомка – це командна робота, а фотограф є сполучною ланкою між замовником і моделями, візажистами, дизайнерами, друкарями. Саме фотограф повинен відразу бачити результат: зображення для білбордів, широкоформатного друку або для розміщення на інтернет-ресурсах – застосування має на увазі різні вимоги до зйомки і постобробці.
Якщо Вам потрібна рекламна фотозйомка Київ – звертайтеся до мене: ми обговоримо деталі і почнемо плідну співпрацю.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *