П'ять ідей для зимової фотосесії 

П'ять ідей для зимової фотосесії 

П’ять ідей для зимової фотосесії 

Зиму можна використовувати з максимальною вигодою. Наприклад, знімаючи моделей в цікавих амплуа або замовляючи оригінальну зимову фотосесію. Однак, щоб це не були просто дівчата і юнаки в шубках на снігу, потрібно запастися цікавими ідеями.

наприклад:

  1. Вода на морозі перетворюється на лід – це знає кожен. Так можна морозити що завгодно – від апельсинів, створюючи завмерле “сонце” до червоного шовку, демонструючи контраст текстур.
  2. Розбавляйте природну чорно-білу гаму за допомогою контрастів: червоного (яблука, помідори), оранжевого (все ті ж апельсини), синього (ялинкові іграшки). Ялинкові іграшки – взагалі, універсальний інструмент для того, щоб зробити витончений колірної акцент на зимовому фото.
  3. Тепла зима (якщо вона у вас така) – це тумани, а тумани – це природний спосіб зняти мінімалістичне фото. Ховайте в туман все, від моделі до вуличного ліхтаря.
  4. Сніжинки на шкірі. Ця ідея вимагає неабиякої тренування і спритності рук, а також невисокої температури в студії.
  5. Написи на снігу. Їх не обов’язково витоптувати ногами або малювати паличкою – можна викласти контрастними предметами (хоч гудзиками!)Знімайте, знімайтеся, і нехай в кожному кадрі буде задумка!
Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *