Пропоную послуги професійного фотографа

Пропоную послуги професійного фотографа

Пропоную послуги професійного фотографа

Дорогі відвідувачі мого сайту, якщо ви зайшли до мене «в гості» означає, тема «послуги фотографа» для вас особливо актуальна. Хочу представити максимум інформації, щоб в цьому описі ви змогли знайти для себе відповіді на всі ваші запитання.

Я пропоную якісне виконання фотосесій і демократичні ціни.

В описі послуг ви побачите орієнтовні напрямки моєї роботи, але якщо вас цікавить особливий креатив – не мовчіть. Я вислухаю ваші побажання, і ми разом придумаємо самі неповторні ідеї, а потім втілимо їх в життя. Мої послуги обходяться недорого, я не завищую ціни і дорожу своєю репутацією.

Для молодят в г. Киев

Я з радістю прийму участь в вашому знаменний день. Я зможу зберегти самі несподівані і прекрасні моменти. Чи знаєте ви, що миттєві кадри найвдаліші? У цей момент людина відчуває найщиріші емоції, не відволікаючись на позування. Всі мої клієнти просто в захваті від таких знімків. Тому я буду стежити за всім, що відбувається, щоб вибрати ту саму мить і сфотографувати його. Дуже часто молоді сім’ї втомлюються від натягнутої усмішки і презентабельності перед гостями і намагаються утаїтися від всіх, щоб пошептати про своє. Не дивуйтеся, якщо я з’явлюся раптово, адже це спілкування на кадрах виглядає ніжно, романтично і просякнуте особливою любов’ю.

Давайте зустрінемося, і я зможу надати вам приклади своїх робіт. Початок зйомки починається з моменту, коли наречена почне чепуритися. Ці кадри виходять цікавими і залишать незабутню пам’ять про тих бажаних клопотах і щасливому хвилюванні. Час моєї роботи визначаєте ви. Я можу знімати тільки до першого танцю молодят або ж супроводжувати вас протягом усього банкету.

Перед весіллям, ми можемо зняти незвичайну Love Story. Телефонуйте. Ми домовимося про зустріч і обговоримо всі деталі.

Інші види послуг

Крім цього, я пропоную послуги фотографа на ювілеях, днях народженнях, хрестинах, семінарах, корпоративах, тематичних днях, індивідуальних фотосесіях.

Я працюю по всьому Києву.

У пакет моїх послуг включається:

– консультація;

– прибуття раніше призначеного часу на місце проведення зйомки;

– професійна фотозйомка і 100% -а оплата;

– загальна корекція всіх знімків;

– персональна обробка вибраних фотографій і ретушування.

Час очікування готових робіт близько 7-10 днів. Я скину все знімки на пошту або завантажуючи через файлообмінник.

Слідкуйте за моїм сайтом, я люблю пропонувати акції і знижки! З нетерпінням чекаю дзвінків!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *