Предметна фотозйомка

Предметна фотозйомка

Предметна фотозйомка
Каталожна зйомка передбачає створення певної кількості зображень товарів. Предметна фотографія сама по собі може бути завершеним рекламним зображенням. Але все-таки застосування фотографій саме в каталогах диктує свій підхід до зйомки, обробці, друку. Коли мова йде про серії зображень, необхідний пошук концепції і особливого фірмового стилю зйомки. Адже метою є не тільки продемонструвати продукт, а й презентувати фірму, допомагаючи виділитися серед інших, запам’ятатися. Робота проводиться як правило в студії, товари знімаються в заздалегідь обумовлених ракурсах, часто на білому тлі. Можливий також виїзд зі студійним світлом на місце замовника, іноді без цього не обійтися, наприклад, коли закладу (ресторан, кафе) необхідна фотозйомка готових страв.
Зйомка для каталогу може бути не тільки предметної, а й за участю моделі. Наприклад, зйомка ювелірних виробів, фотозйомка одягу, взуття часто проводиться з моделями – вони не тільки допомагають демонструвати одяг і аксесуари, але є рекламним ходом, залучаючи окрему увагу.
Особливим мистецтвом є фотозйомка продуктів, страв для реклами. У створенні по-справжньому хороших фотографій бере участь фуд-стиліст, який створює композицію з продуктів, використовуючи різні матеріали для додання їм більш привабливого вигляду.
Крокуючи в ногу з часом, багато фірм мають Інтернет-магазини. Наповнювати які потрібно фотографіями продукції, в цьому випадку Вам знадобляться послуги фотографа.
Якщо Вас цікавить предметна зйомка вартість її визначається кожного разу індивідуально, так як встановленої ціни не існує, вона формується в залежності від завдання і складності її виконання. Для обговорення необхідно зв’язатися зі мною.
Послуга «Предметна фотозйомка Київ» допоможе створити красиві, стильні каталоги з Вашими товарами.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *