Портретне фото

Портретне фото

Портретне фото

Бізнес портрети, портрети команд, портрети артистів та акторів, портрети дітей і т.д.

Для провессіональний фотосесії портрета є все від високотехнологічного обладнання до знань і навичок, напрацьованих на практиці і теорії!

Портретна зйомка – це одна з найскладніших технік фотозйомки, адже портрет показує характер, внутрішній світ, життєві цінності зображеного.

Я не бажаю визнавати таке поняття, як «Нефотогінічни». Адже кожна людина індивідуальна по своєму. І своїм завданням на портретній фотозйомці вважаю підкреслити ту саму індивідуальність, використовуючи професійне обладнання, світло, а так само знання і навички отриману багаторічним досвідом, як в фотошколи, так і на фотосесіях. Головний герой портрета побачить на готовому фотокадри, себе таким, яким, можливо, і не міг себе уявити (в хорошому сенсі цього слова).

Будь-яку людину можна сфотографувати так, що він собі дуже сподобатися і скаже фотографу велике спасибі. Абсолютно кожна людина індивідуальна, більш того – чим людина незвичніше, тим виразніший і цікавий можна зробити портрет, в жанровому ключі.

Ваша Портретна зйомка, пройде легко і невимушено. Результат і буря позитивних емоцій не змусять довго чекати. Працюю оперативно і злагоджено.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *