Портретна зйомка Київ

Портретна зйомка Київ

портретна зйомка
Особа кожної людини – унікально і чудово. Це переконання привело мене до роботи над фотопортретом. Особа, для мене, це гарна книга про характер людини. Тому портретна фотографія повинна передавати чітке зображення характеру через погляд і міміку. У цьому полягає моє завдання. Під поняттям чіткого зображення я маю на увазі передачу в кадрі природності і безпосередності, а значить, індивідуальності. Портретна фотографія повинна давати можливість подивитися в душу людини. Чи не швидкоплинно, а довго і грунтовно, щоб зрозуміти набагато більше.
Портретна фотозйомка як мистецтво
Моя можна знімати портрети, як правило, заснована на світлі. Він найкращим чином дозволяє робити контрастний знімок, вигідно підкреслюючи особливості особи. Особливостями виступають посмішки, очі, текстура і колір шкіри, рельєф. Тому портретна зйомка – це практично завжди багато світла. Я люблю порівнювати її з малюванням. Безумовно, розмаїття ідей і настроїв моїх клієнтів призводять до того, що в процес включаються і багато інших інструментів і підходи. Якщо необхідно, я знімаю фотопортрет в темряві …
Фотозйомка портрета – фотопортрет
Жіночі або чоловічі фотопортрети? Для мене немає різниці яка портретна зйомка буде проходити – смію повторитися, кожна особа я знаходжу прекрасним. Головне – щоб портретна фотографія делікатно передавала його унікальність, красу.
Портретна зйомка Київ – нюанси
Портретна зйомка в Києві організовується в студії, на свіжому повітрі або прийнятному для Вас і мене місці – у Вас вдома, в саду, на терасі, в кафе. Особливо цікавою і красивою виходить портретна зйомка на вулиці. Процес роботи над фотопортретом вважаю за краще робити неформальним, товариським, дружнім, щоб Ви могли просто переживати свої емоції, а не концентруватися і чекати спалах, спотворюючи свою натуральність. Мені потрібно Ваше справжнє «Я» в особі, без домішок. Дуже буду рада знайомству з Вашим «Я».

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *