Поради від весільного фотографа

Поради від весільного фотографа

Поради від весільного фотографа

Народження нової сім’ї – це одне з найщасливіших подій в житті … Зробіть більше його на фотографіях, щоб розділити спогади з близькими. Я пропоную вам якісне весільне фото за адекватною ціною.

Поради від весільного фотографа

Для того, щоб ніщо не могло затьмарити ваше свято, я, як весільний фотограф, підготувала кілька порад, які я зазвичай даю молодятам. Сподіваюся, і вам вони знадобляться.

Весілля це, перш за все, ваше свято. Чи не ваших батьків і не ваших друзів, і вже тим більше не данина традиціям вашим предкам. Тому, проведіть його так, як хочете ви самі. Чи не хочете простоювати чергу в ЗАГС для проведення 5-хвилинної церемонії в умовно красивому залі – відмовтеся від РАГСу і зробіть виїзну церемонію. Це заощадить вам час і зробить церемонію набагато красивіше і оригінальне.
Чи не хочете робити обрядів, яких не розумієте – не робіть. Це ваше свято, який ви будете згадувати все життя, тому сплануйте і зробіть його так, як хочете ви самі.

В день весілля знайдіть і підготуйте відповідальну людину, яка буде в курсі всього, що відбувається. Щоб ця людина була здатна відповісти на всі організаційні питання і вирішити якісь організаційні моменти. Щоб в день весілля вас, молодят, чи не смикали з цих питань і дали можливість насолодитися всім, що відбувається. Я часто рекомендую молодятам віддати свої мобільні телефони свідкам, щоб вони відповідали на всі дзвінки. Якщо дзвонять охочі привітати, то хлопці беруть трубку і приймають поздоровлення, а коли з організаційних питань, то свідки або самі вирішують це питання або дають номер людини, здатного допомогти.
Ось і підібралися до питання вибору свідків. Свідки – це не тільки люди, які будуть стояти поруч з молодятами і красиво посміхатися на фотографіях. Це, перш за все, помічники, принаймні до початку банкету. Голка з білою ниткою, вологі і сухі серветки, пудрениця, блиск для губ і кілька шпильок і невидимок – це речі, які повинні бути в сумочці свідка, постійно під рукою. Ну а свідок повинен бути на підхваті якщо потрібно вирішити організаційний момент. Це не нормально, коли наречений кидає все і всіх і мчить вирішувати якийсь організаційне питання, чи коли наречена в паніці бігає по гостям в пошуку вологої серветки або голки з білою ниткою. Я часто бачила, коли на весіллі нареченого і наречену все так запинали, що вони були вже й не раді тому, що відбувається. Тому не бійтеся трохи “навантажити” ваших свідків.
Візьміть змінне взуття для нареченої, щоб дуже красиві туфельки нареченої не намучився ніжки. Молодятам під час зйомки потрібно багато ходити. Красиві туфлі на підборах виглядають, безумовно, дуже красиво, але якщо потрібно пройти велику дистанцію, можуть виникнути труднощі. Я вважаю, ні до чого мучити ноги, під сукнею балеток не видно, зате вам буде набагато комфортніше.
Не забудьте добре виспатися перед весіллям. Ця рада може здатися смішним, але на ділі чомусь більшість молодят недосипають перед весіллям і найчастіше це відбувається через підтягування організаційних хвостів …
І з приводу самих весільних фотографій. Порада тільки одинf: будьте собою.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *