Поради по вибору фотографа на весілля

Поради по вибору фотографа на весілля

Як вибрати фотографа на весілля.

Цю невелику статтю для молодят, які займаються підготовкою, і пошуком фотографа на весілля, я захотіла написати після того як, кілька разів до мене зверталися нареченої незадоволені роботою весільного фотографа з проханням виправити невдалу обробку фотографій. На жаль, у всіх цих випадках зробити вже було нічого не можна з різних причин. Тому, що б ви не опинилися в такій ситуації, я напишу кілька рекомендацій, які істотно підвищать ваші шанси знайти фотографа, який зробить для вас фотографії, що радують вас з кожним переглядом сімейного весільного альбому.
Перше на що слід звернути увагу на досвід фотографа і кількість, і різноманітність фотографій в портфоліо. Фотографій повинно бути багато і вони повинні бути з різних весіль, зроблені за різних умов освітлення, різні сюжети і ракурси, і найважливіше вони повинні вам подобатися, так щоб вам хотілося таку ж зйомку вашого весілля, і це перше враження від портфоліо фотографа, дуже важливе і іноді саме оманливе. Навіть якщо ви не розбираєтеся в фотографії, то для вас в будь-якому випадку своє відчуття від перегляду на рівні вражень подобається, не подобається дуже важливо. Для більшої впевненості в роботі вподобаного фотографа, попросіть показати кілька весіль цілком, так ви побачите результат роботи фотографа, в тому вигляді як він віддає фотографії молодятам, якщо на сайті фотографа викладені лише вибрані фотографії, а не вся зйомка.
Те, що фотограф професіонал, вас може переконати, якщо фотограф покаже при зустрічі оригінали фотографій без обробки, у професіонала це готові фотографії, які майже не вимагають серйозної корекції, у новачка або непрофесіонала буде великий розкид за якістю оригінальних фотографій і він, швидше за все, відмовиться під різними приводами показувати оригінали. Такий фотограф фотографує навмання з метою виправити помилки обробкою, професіонал краще контролює процес зйомки і робить відразу так, щоб була потрібна мінімальна корекція і обробка фотографій. Зверніть увагу на наявність у фотографа запасний техніки, поломка фотоапаратури буває дуже рідко, але існує ймовірність поломки під час фотозйомки, в цьому випадку, ваш фотограф повинен бути впевнений в тому що, це не завадить йому продовжити роботу на вашому весіллі.
Ще один важливий фактор, на який необхідно звернути увагу це ціна. Не варто вибирати занадто дешевого фотографа, низька ціна може бути наслідком того, що фотограф може бути новачком і таким чином залучати клієнтів, якщо фотограф не новачок, то низька ціна говорить про невисоку якість роботи і невисокою популярністю фотографа у молодят. Хороший і затребуваний фотограф цінує свою роботу і встановлює середню або вищу за середню, вартість своєї роботи. Але це не означає, що недорогий весільний фотограф може зробити погано свою роботу, цей варіант теж можливий, так як кожен фотограф має право встановлювати будь-яку зручну для себе ціну. Якщо у вас скромний весільний бюджет зателефонуйте фотографу, роботи якого вам подобаються, навіть якщо його вартість вища за ту на яку ви розраховуєте, можливо, ви зможете домовитися про фотозйомку, і в підсумку одержите меншу кількість фотографій, але вони будуть відповідати всім вашим очікуванням.
Все це має значення, і в тому випадку якщо вам порекомендували фотографа знайомі, у всіх різні критерії оцінки роботи весільного фотографа, і та робота, яку високо оцінили ваші знайомі, може не підійти вам, будьте критичні і вимогливі, обов’язково зустрічайтеся і знайомтеся з фотографом . Справжній професіонал знайде час для спілкування, відповість на всі, навіть самі каверзні і несподівані питання, докладно розповість про свою роботу і про те, як буде працювати на вашому весіллі з урахуванням всіх ваших побажань.
Сподіваюся, ця невелика замітка, допоможе вам у виборі фотографа на весілля, і у вас буде працювати справжній професійний і творчий фотограф, який зробить на пам’ять про ваш весільний день фотографії, які будуть радувати вас з кожним переглядом весільного альбому.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *