Поради молодятам перед весіллям

Поради молодятам перед весіллям

Нареченій

Використовуйте в міру блискітки в макіяжі.

Їжте і пийте, так як в цей день дуже значні емоційні та фізичні навантаження.

Дихайте! Наречені, що затримують дихання в момент фотографування виглядають неприродно.

Іноді необхідно швидко поправити макіяж, зачіску, або пришити відірвався шлейф. Завжди майте при собі (або доручіть це подружці / мамі / сестрі) косметичку з лаком сильної фіксації, запасними шпильками, пудреницею, одноразовими вологими серветками, манікюрними ножицями, голкою з ниткою, запасними панчохами, щіткою для одягу, помадою.

Напередодні весілля обов’язково приміряйте плаття і туфлі ще раз. Ваша вага через тривог і хвилювань міг змінитися. І не забудьте приміряти плаття з тим нижньою білизною, яке надягнете на свято. Переконайтеся, що все виглядає так, як Вам цього хотілося б.

Не розраховуйте на те, що весільна сукня стане святим до вечора. Але, запам’ятайте: окрім Вас, ніхто не бачить брудних плям на плаття. Також нічого не буде видно і на оброблених фотографіях.

Після вручення весільного букета, намагайтеся не перевертати його вниз квітами, так як часто букет вставляють в ручку з невеликою кількістю води для його кращого збереження. Це особливо критично в жарку погоду.

Купуйте для зйомки нареченої вранці одну троянду з довгим стеблом. Знімки з квітами завжди виходять красивими і романтичними.

Нареченому

Початок дня для Вас буде явно не з легких – доведеться пройти через численні випробування, які Вам підготували подружки нареченої – викуп. Пам’ятайте, що це тільки жарт, поставтеся до цього, як до гри, не прагніть її прискорити.

Коли Ви побачите свою наречену, не накидається на неї, зробіть галантний жест: поцілуйте їй ручку. Можна встати на одне коліно і піднести їй весільний букет.

Перед Вашої нареченою повинні відкриватися всі двері: будь то двері квартири, під’їзду, ЗАГСу або лімузина. Під’їхавши до ЗАГСу, вийдете першим з машини, відкрийте двері.

Не забувайте подавати руку Вашої нареченій, коли вона спускається по сходах, коли виходить з машини. Це зайвий раз підкреслить Вашу галантність, красиво буде виглядати на фотографіях, ну і звичайно, вбереже Вашу наречену від можливого падіння.

Зазвичай з РАГСу прийнято виносити наречену на руках (перенести через поріг), не ігноруйте цю традицію.

На прогулянці проявіть максимум артистизму. Це дуже важливо для Вашої другої половинки. Посміхайтеся, намагайтеся дивитися частіше на наречену, не звертайте уваги на другорядні справи.

Чи не покидайте Вашу наречену надовго.

В ЗАГСі

При вході в зал одружень не дивитеся на всі боки, під ноги, не озирайтеся на батьків. Дивіться вперед і посміхайтеся.

Як тільки переступили поріг залу одружень, починайте робити все дуже повільно. Особливо це відноситься до проставлення підписів і надягання кілець. Чи не відривайте перо від паперу секунд 5-10. Дайте час сфотографувати себе кілька разів і з різних точок. При розпису на документах не нахиляйтеся до столу.

Слідкуйте за собою, коли Ваша друга половина ставить підпис – в цей момент Вас теж знімають. Чи не поправляйте одяг, не розмовляйте, не кидайте косих поглядів в бік гостей. Чи не відволікайтеся на гостей з фотоапаратами. Найкраще просто уважно спостерігайте за тим, як вона (він) ставить підпис. Посміхайтеся!

Дуже повільно надягайте один одному кільця. Зробіть так, щоб і кільце і кисті рук були доступні для зйомки під час надягання, а не після цього (це не так просто як здається, потренуйтеся будинку). Ну а якщо не виходить, то чи не дивуйтеся і нехай буде так, як є. Неприродно вивертати руки теж не варто. І пам’ятайте, найголовніше – посмішки на ваших обличчях! Коли цілуєтеся для фото закривайте очі! або, обов’язково !! ніжно дивіться ДРУГ на ДРУГА – а то буває жахливо: наречена закрила очі (дівчаткам це властиво), а наречений кудись в сторону дивиться. Під час фотозйомки при поцілунках не варто демонструвати все своє володіння технікою поцілунку. Запам’ятайте, пристрасний поцілунок на фото не виглядає, а на відео – будь ласка!

Якщо побоюєтеся мішків під очима, спробуйте спати, поклавши під голову 2-3 додаткові подушки – так рідина не буде збиратися в області обличчя. А якщо вже так сталося, зробіть компрес з пакетиків з чаєм.

На прогулянці
Розраховуйте час для прогулянки. Якщо ви хочете позніматися в декількох місцях, то потрібно 3-4 години для гарної зйомки. На зимову фотопрогулянку краще взяти не шампанське, а щось більш міцне, наприклад. Від шампанського в поєднанні з холодом червоніють носи і вуха. Літо, спека, на вулиці +40. Пийте пляшками шампанське тільки в кондиціонованих залах, а не на пекучому сонці. Поки що в обморок ніхто не падав, але вражень приємних теж мало.По причини тієї ж жари ми сильно потіємо і на лобі виступає блискучий піт, який професійний фотоапарат передає дуже чітко. Придбайте спеціальні серветки для шкіри обличчя, які вбираю вологу, але не розмазують макіяж. Не беріть з собою на прогулянку ВСІХ гостей, постарайтеся обійтися мінімальною кількістю. Подбайте про їх розвазі під час вашої фото / відеосесії. Для вас це пам’ять, а пам’ять повинна бути гарною і красивою, а про яку красу може йти мова, якщо вас постійно смикають: «Ну скільки вже можна, поїхали …»
Пам’ятайте, що робота фотографа складає всього 50% від загальних зусиль, інші 50% за вами. Тому буде добре, якщо ви проявите не тільки фізичну готовність рухатися, але і творчу активність. У роботі з фотографом, будете готові “грати”.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *