Подарунковий сертифікат на фотосесію

Подарунковий сертифікат на фотосесію

Фотосесія в подарунок

На носі знаменна подія, а ви все ще не знаєте, що подарувати винуватцеві торжества? У мене є ідея, вручите подарунковий сертифікат на фотосесію. Я впевнена, що обдарований буде в захваті від такого презенту. Багато людей мріють про своє особисте, професійній фотосесії, але їм не вистачає часу або грошей, або ж не можуть зібратися з духом, щоб здійснити таку чарівну мрію.

На сьогоднішній день сертифікат на фотосесію вважається досить стильним, а, головне, актуальним подарунком.

Подарункова фотосесія підійде під будь-який захід: ювілей, хрестини, весілля та інше. Наприклад, якщо подарунковий сертифікат передбачається як презент молодятам, то вони зможуть придумати безліч ідей для фіксації перших тижнів свого подружнього життя. До сертифіката можна додати оренду студії для здійснення незабутньою тематичної фотосесії з безліччю цікавих реквізитів і деталей.

Подарункова фотосесія – це хороший варіант презенту родичам. Коли у бабусь і дідусів ювілеї, вони, як правило, не хочуть отримувати ніяких подарунків від онуків, щоб не розорити їх. А подарункова зйомка, в якій візьмуть участь всі близькі члени сім’ї, обійдеться зовсім недорого і залишиться вічною пам’яттю для улюблених родичів.

Подарунковий сертифікат також буде прекрасним подарунком для новоспечених батьків. Коли в будинку є маленька дитина, батькам завжди здається, що вони роблять недостатньо фотографій. Фотосесія в подарунок зможе відвернути від щоденних турбот і дозволить розслабитися. Зйомка буде проходити там, де побажають батьки: вдома, на вулиці чи в студії. Я готова працювати в будь-яких умовах, аби клієнт залишився задоволений. Київ – це місто, в якому я працюю постійно і переважно, але також можливий виїзд за межі Києва, за попереднім погодженням.

Якщо ви вирішили дарувати подарунковий сертифікат, то підготуйте майбутніх моделей до зйомки. Розкажіть їм про важливі деталі, які необхідно передбачити:

– визначення місця проведення фотосесії;

– узгодження кінцевої дати та часу з фотографом;

– попередження фотографа заздалегідь про непередбачених змінах;

– якщо фотосесія буде відбуватися на дому, необхідно підготувати простір для зйомки;

– підготовка аксесуарів і деталей для тематичної фотосесії;

– одяг (краще вибрати пастельні тони, без яскравих принтів і кислотних відтінків).

Я обіцяю, що ціни на фотосесії під моїм керівництвом вас не розчарують. Я не тільки професійний, але і пунктуальний фотограф, тому гарантую виконання роботи вчасно, згідно з попередньо зазначених термінів.

Я впевнена, що подарунковий сертифікат – це один з найкращих подарунків, особливо якщо для проведення фотосесії вибирають професійних фотографів.

На головній сторінці мого сайту розміщена контактна інформація та моє робочий час. Я завжди рада поговорити з вами на тему майбутньої фотосесії, а також озвучити кілька цінних порад.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *