Фотосесія в подарунок від фотографа Alena Melek

Фотосесія в подарунок від фотографа Alena Melek

Подарунковий сертифікат на фотосесію в Києві
Фотосесія в подарунок від фотографа Alena Melek
Такий подарунок, як студійна фотосесія, не залишить байдужим нікого! І подарувати його можна завжди, на будь-яке свято. А підійде він для кожного – адже замовити для подарунка можна будь-яку із запропонованих мною фотосесій. І навіть якщо ви знаєте, що зараз провести фотосесію у вашого близької людини з яких-небудь причин не вийде – не біда, адже термін дії подарункового сертифіката може бути від трьох місяців до 1 року! Термін дії сертифіката обговорюється індивідуально.
Якщо ж ви хочете подарувати не студійний фотосесію, а фотосесію, наприклад, на природі, в парку – без проблем!
Подарунковий сертифікат іменної. Тому в подарованій вами фотосесії обов’язково повинен брати участь власник цього сертифікату, ну а разом з ним в цій фотосесії можуть взяти участь його друзі або близькі (в залежності від жанру обраної фотосесії). Звичайно, кількість учасників фотосесії повинно бути в розумних межах 🙂
І навіть якщо ви не знаєте, який жанр для подарункової фотосесії хоче ваш близька людина або друг, це теж не біда – подарунковий сертифікат може бути виданий на фотосесію “за бажанням власника” сертифіката (за деяким винятком) – це обговорюється індивідуально.
Фотосесія, зазвичай, займає близько 2-х годин, але цей час можливо збільшити або зменшити – все залежить тільки від вас і може бути обумовлено індивідуально. Результатом фотосесії може стати або диск з усіма вдалими, обробленими в міру необхідності фотографіями, або ж кілька фотографій з художньою обробкою (яке повинно бути обумовлено заздалегідь). Для художньої обробки будуть обрані будь-які вдалі фотографії на розсуд власника подаррочного сертифіката, вже після проведення фотосесії. Звичайно, завжди є можливість заказати художню обробку будь-якої кількості вподобаних фотографій і пізніше, окремо.
Час і конкретне місце або студія, в разі проведення студійної фотосесії, будуть узгоджуватися безпосередньо з власником сертифікату, згідно регламенту.
Також в якості подарунка ви можете замовити оформлення фотоальбому або фотокниги.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *