Фотограф Alena Melek

Фотограф Alena Melek

Професійний фотограф в Києві
Якими б яскравими не були життєві перипетії, з часом їх відтінки блякнуть. Саме тому фотограф намагається якомога чіткіше відобразити важливі моменти на фото, без сподівань на людську пам’ять. Послуги фотографа різноманітні – фото і відеозйомка весільних урочистостей, створення фотокниг, портретів дорослих і дітей, проведення фотосесій.
Alena Melek – досвідчений фотограф, Київ для неї – це улюблене місто, на вулицях якого опрацьовувалися професійні навички. При вигляді стильних, динамічних, незабутніх дитячих фотографій, репортажних, студійних і весільних фото з’являється непереборне бажання стати учасником чергового дійства. Якщо Вам потрібна висока якість, вміння фото- і відеооператора ловити «вирішальний» момент, Ви напевно зверніться до Олени. Замовники знають – фотограф в Києві створює справжні шедеври, залишаючись при цьому самим собою. Професіонала відрізняє легкість і невимушеність в спілкуванні, вміння відчувати настрій події, розслабляти учасника фотосесії.
Професійна фотозйомка – незмінний супутник рекламних компаній, весіль, ювілеїв. Роки практики і покликання майстра дозволяє створювати унікальні акторські та модельні портфоліо, виставляти в найкращому світлі об’єкти нерухомості. Секрет незмінно високого рівня послуг фотографа – у використанні спеціальної дорогої апаратури, в ретельному вивченні техніки светописи.
Фотограф в Києві, якщо він справжній профі, візьметься за фотосесію з найвищими вимогами щодо стилістики та якості.
Сьогодні весільна фотографія відрізняється від того, що під нею розуміли 20 років тому. Весільне фото перетворилося в щось сучасне, романтичне, Задачного. Для передачі урочистості моменту використовуються нестандартні декорації, захоплюючі сюжети. Весільна фотосесія є репортаж зі свята, прикрашений постановочними елементами.
Напевно, на світі не знайдеться дівчини, яка мріє стати перед об’єктивом в ролі моделі. Як каже Олена, Київ може похвалитися істинно української красою і жіночністю. У цьому ще раз переконуєшся, побачивши створених образів – чарівних, загадкових, ніжних. Якщо Ви не знаєте, який подарунок зробити коханій, спробуйте запропонувати фотосесію. Ви здивуєтеся, але від такого сюрпризу будуть без розуму всі жінки. Іноді фотосесія відкриває хлопцеві чи дівчині невідомі раніше сторони своєї особистості, підвищує самооцінку. А відчуття під час зйомок можна порівняти хіба що з подорожжю по Ніагарському водоспаду – екстремально сильні, приємно шокуючі.
Послуги фотографа включають в себе виготовлення портретів, а також дитячих фото. Якщо вас цікавить створення фотокниг для дітей, захопіть з собою бутерброди і сік. Незважаючи на важливість події, розпорядок дня малюків не повинен порушуватися. Під час фотосесії, що триває 2-3 години, дитина повинна відчувати себе максимально комфортно. Тому перерви тривають стільки, скільки потрібно Вашому маленькому чуду.
Вибирайте кращого фотографа в Києві і цінуйте кожну мить життя. Адже у Alena Melek воно чітко подвійно!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *