Пейзажна фотозйомка в Києві

Пейзажна фотозйомка в Києві

Пейзажна фотозйомка в Києві

Фотозйомка пейзажу – це один з найбільш популярних і поширених жанрів у фотомистецтві. Адже достатньо лише злегка поглянути на наш світ очима фотографа, і погляду одразу ж відкриється величезна кількість фантастичних сюжетів, більш ніж підходять для фотозйомки.

Пейзажна зйомка – найулюбленіший жанр багатьох фотомайстрів, як новачків, так і маститих професіоналів. Далекі, недоступні гірські вершини і загадкові ліси завжди притягували і притягують захоплені погляди, викликаючи яскраві емоції, завдяки чому фотографи натуралісти годинами просиджують в лісі, вибираючи відповідний момент для зйомки.

Здається, кожен, хто коли-небудь починав займатися фотографією, пройшов через початкові стадії портретирования знайомих і масового виготовлення пейзажних знімків. C тих часів в нас міцно вкоренилася думка, що всього лише досить відшукати красиве містечко десь на узліссі, і зйомка пейзажу відбулася. Адже зйомка природи – це не портретна фотографія і не репортаж. Ландшафтна зйомка не дає можливості пересунути парочку пагорбів або хоча б кілька кущів в потрібне нам місце.

Але які ж секрети пейзажної фотозйомки стають причиною того, що знімки, які виходять в результаті, вже не зачіпають душу, не викликають ту бурю захоплення, яка бушувала в нас в момент зйомок? Куди все поділося? Де всі ці фарби, чудові запахи, чарівні звуки, повітря, безмежний простір?

А вся таємниця в тому, що навіть найбільш сучасна фототехніка не в силах сприймати і зображувати простір на тому рівні, як це здатний робити людське око. Тут потрібна особлива техніка фотозйомки пейзажів, опанувати яку дано не всім. До того ж те, яким вийде знімок, істотно залежить і від всіляких фізичних явищ, що мають місце в навколишньому середовищі, і фотограф пейзажист обов’язково повинен це враховувати.

Однак час від часу ми бачимо пейзажні фотознімки, перед якими наш погляд зупиняється в подиві – якимось незбагненним чином їх творець зміг донести до нас і вміло підкреслити всі ті фантастичні відчуття, про які я згадувала вище. Воістину природжений фотограф … Пейзаж такого майстра як ніби цілком оточує нас своєю невимовною красою!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *