Незвичайні подарунки

Незвичайні подарунки

Незвичайні подарунки

Я пропоную Вам замовити незвичайні подарунки – портрети в старовинних нарядах по фотографії. Це відмінний спосіб зробити дійсно запам’ятовується, незвичайний подарунок Вашим друзям, рідним або навіть начальнику.

Незвичайні подарунки – це те, що не принесе розчарування.

Зараз величезна кількість магазинів позиціонують себе як продавців ексклюзивних і оригінальних речей. Бігають будильники, годинник-подушки, але найчастіше це банальна косметика, постільна білизна, кухонне начиння або предмети побуту в яскравій упаковці. Як правило, такі подарунки лише в перший момент викликають сплеск позитивних емоцій, а потім настає розчарування – будильник перестає бігати і дзвонити, годинник починає відставати, косметика набридає. Але вихід із ситуації, коли потрібно щось оригінальне, є – справжні незвичайні подарунки – це портрети на полотні!

Портрети фарбами – відмінні незвичайні подарунки на 23 лютого і 8 березня

Незвичайні подарунки у вигляді портрета олійними або акриловими фарбами принесуть масу задоволення і радості тим, кому Ви піднесете його до таких яскравим свят як 23 лютого і 8 березня. Такі незвичайні подарунки обов’язково сподобається як жінкам, так і чоловікам! За старих часів люди прикрашали свої будинки іменними портретами, такі картини ставали гордістю сім’ї і передавалися з покоління в покоління. Прикрасьте свій будинок фамільним портретом, нехай незвичайні подарунки служать прикрасою і доповненням!

Уявляєте як приємно здивуються ті кому Ви подаруєте такий портрет ?! І вже ніякі інші незвичайні подарунки не зможуть затьмарити оригінальність і красу Вашого!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *