Невелика стаття про роботу фотографа на весіллі.

Невелика стаття про роботу фотографа на весіллі.

Невелика стаття про роботу фотографа на весіллі.

На зустрічі з молодятами під час обговорення весільної фотозйомки, пари завжди запитують мене про те, як проходить фотозйомка весілля, і для того щоб ви були трохи підготовлені до зустрічі з фотографом і фотографуванню, я вирішила написати невелику замітку про роботу фотографа на вашому весіллі.
Робота фотографа може починатися з ранку зі зборів нареченої, з викупу або з загсу, зазвичай молодята самі вирішують з якого моменту весільного дня починає працювати фотограф або якщо наречений з нареченою не вирішили коли на весіллі з’являється фотограф це можна вирішити разом на зустрічі під час обговорення фотозйомки.
Фотозйомка в загсі:
Співробітники загсу запрошують приїжджати молодят за півгодини до призначеного часу реєстрації, цей час відведено для оформлення документів і невеликої фотосесії в інтер’єрах, оформлення зазвичай триває близько 10 хвилин, так що решту часу можна використовувати для фотосесії. Під час фотосесії в інтер’єрах загсу, перед урочистою реєстрацією я вам підкажу, як позувати, виберу місце, де ми будемо фотографіроватся.
У призначений час вас запросять в зал для урочистої реєстрації, співробітники загсу розкажуть, як буде проходити церемонія одруження, і що ви будете робити, я також дам кілька рекомендацій, як зробити, щоб вийшли гарні фотографії. Одна з важливих рекомендацій не дивитеся на фотографа та відеооператора, так будуть виходити більш живі і природні фотографії, дивіться на провідну, один на одного, на батьків і гостей, і не забувайте, щаслива посмішка молодят, прикрашає будь-яку фотографію.
В церемонію одруження в загсі входить звичай обміну обручками, першим кільце одягає наречений, і я рекомендую все робити не поспішаючи, затримати мить подивитися один на одного з посмішкою, а я постараюся сфотографувати так, щоб вам завжди було приємно переглядати ці фотографії і згадувати ці хвилюючі моменти. Коли кільце одягає наречена, букетик щоб було зручніше краще віддати нареченому. Фотозйомка в загсі завершується зазвичай загальними фотографіями з батьками і гостями, і якщо є можливість і бажання молодят, то і зустріччю пари гостями на виході із загсу.
Фотозйомка на весільній прогулянці:
Весь день робота фотографа на весіллі складається з репортажної і постановочної фотозйомки. На прогулянці я комбіную обидва види зйомки в залежності від ваших побажань і ситуації. Якщо ваше бажання зробити більше акцент на фотосесії, то ми можемо влаштувати романтичну фотосесію для двох, за участю друзів і подружок нареченої. На прогулянці я ніколи не відвожу нареченого і наречену надовго від гостей для фотозйомки, крім тих випадків, коли фотосесія і прогулянка, запланована молодятами без участі гостей. Під час фотозйомки я пропоную ідеї і підказую, як і що робити. Більш докладно про всі можливі варіанти місць для фотографування і ідеях для фотосесії я розповідаю на зустрічі, і ми разом придумуємо програму прогулянки. Якщо ваш весільний день спланований вами так, що він насичений подіями, але формат фотосесії з позування вам не зручний, або фотосесія є зовсім невеликою частиною прогулянки, то в цьому випадку я фотографую з акцентом на репортажний стиль, ловлю цікаві моменти, посмішки і загальне весільну настрій і атмосферу.
Фотозйомка на банкеті:

За бажанням молодят фотозйомка банкету може бути до першого танцю або до торта, тут все індивідуально, більшість молодят розраховують, що фотограф зробить фотографії всіх основних моментів весільного банкету від зустрічі молодят і першого танцю до розрізання святкового торта. Але можливі різні варіанти в залежності від ваших побажань. Фотозйомка банкету так само як зйомка викупу і реєстрації відбувається в режимі репортажу, я ловлю цікаві моменти, фотографую привітання, конкурси намагаюся зберегти атмосферу свята в фотографіях. Також можна зробити невелику фотосесію, в інтер’єрах банкетного залу.

Якщо у вас є питання, телефонуйте, із задоволенням поспілкуюся і розповім докладніше про свою улюблену роботу.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *