Комерційна і рекламна фотозйомка

Комерційна і рекламна фотозйомка

Комерційна і рекламна фотозйомка
Чому рекламний фотограф
Всупереч практичної відсутності сентиментів, чуттєвості і духовності, незважаючи на виняткову прагматичність фото для реклами, за те, якою роллю воно мене наділяє я люблю комерційне фото – адже я створюю те, що буде залучати, дивувати, радувати, захоплювати, спонукати до дії. При цьому я високо ціную вимогливість цього виду фото до мене – рекламна фотографія повинна показувати абсолютно звичайний предмет неповторним і надзвичайно привабливим. А ще втілювати суть рекламного послання. У цьому – вся складність в фото для реклами і мій інтерес до нього. Комерційний фотограф – це завжди шукач нових і нових технік зйомки. Я люблю шукати, це дозволяє мені вдосконалюватися. Тому рекламний фотограф – ще одне моє покликання.
Що включає рекламна фотографія
Як рекламний фотограф я знімаю екстер’єри приватних будинків і котеджів, інтер’єри, декор. Можу сказати, що в роботі з об’єктами нерухомості я не тільки вдосконалюючи свою фотографічну техніку, а й збагачую свої знання в сфері дизайну та архітектури. Рекламна фотозйомка включає обов’язкову точну передачу фактур, кольорів, деталей та загальної концепції стилю.
Із задоволенням працюю над проектами для рекламних проспектів, запрошень і меню ресторанів. Рекламна фотографія їжі і напоїв передасть соковитість, м’ясистість, свіжість, ступінь просмажене – в цьому я бачу своє завдання, роблячи фото для реклами продуктів.
Як жінка і цінитель прекрасного, з не меншим задоволенням фотографую ювелірні вироби та прикраси.
Як проходить рекламна фотозйомка
Рекламна фотозйомка – найчастіше це фотозйомка товару (предметна зйомка). Знімати необхідно неживий предмет, позбавлений емоцій, тому комерційний фотограф приділяє багато уваги на створення світлового образу. Чи не одним світлом можна підкреслити форму, лінію, текстуру і іншу важливу особливість, на яку покладається місія відтворення позитивного ставлення до предмету. Рекламна фотографія не вийде без спеціальних знань, тому я намагаюся постійно вдосконалювати свою базу щодо светотехник, стежу за новими тенденціями.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *