Граціозна чоловіча фотосесія

Граціозна чоловіча фотосесія

Граціозна чоловіча фотосесія

У сучасному суспільстві встановлені міцні стереотипи щодо фотосесій. Всі вважають, що тільки жіноча фотосесія здатна викликати захоплення. Я змушена оскаржити ваші домисли. Я професійний фотограф, який здатний підкреслити природну грацію і навіть якусь брутальність справжніх чоловіків. Чоловіча фотосесія в моєму виконанні викличе найвище захоплення серед жіночої аудиторії і не тільки.

Я працюю в місті Київ і ціна на мої послуги це головна особливість, яка приваблює клієнтів, при цьому, не завдаючи шкоди якості.

Чоловіки від природи трохи скуті жінок. Я застосовую різні хитрощі і техніки для розкріпачення моделі. Але, чесно кажучи, немає нічого кращого природності. Тому я роблю акцент на індивідуальності, яка здатна відобразити справжній психологічний портрет людини і сильний чоловічий характер. Я створюю умови, що сприяють зняттю сорому і скутості.

Я фотографую чоловіків в комфортних для них позах. Якщо поза протиприродна людині, то знімок буде носити комічний характер, а це не в моїх інтересах. Я вловлюю всі нюанси: поза, вираз обличчя, стиль, індивідуальність і інші моменти.

Працюючи фотографом, я зрозуміла, що всі чоловіки дуже різні, і кожен по-своєму проявляє свій характер і індивідуальність. Всі особисті чоловічі емоції я намагаюся по максимуму зловити в кадр.

Найсильніша сторона цієї цільової аудиторії – це чоловіча харизма. У ній весь сенс. Переглядаючи чоловічі знімки, зроблені професіоналом, можна з легкістю визначити характер, і навіть тип темпераменту конкретного чоловіки.

Ідеї ​​фотосесії

Готуючись до сеансу, слід визначитися з метою. Можливо, ви хочете своїми знімками викликати захоплення у жінок, або показати свої блага і досягнення друзям, а, може, вам цікаво сфотографуватися в процесі заняття улюбленим видом спорту або іншого хобі? Вибір за вами. Я із задоволенням вислухаю ваші побажання і здійсню задум. Можна створити приголомшливу фотосесію на робочому місці для подарунка батькам. Строгий костюм, стильний офіс, шкіряне крісло, будь-який батько з гордістю буде зберігати такий подарунок, і милуватися своїм успішним сином.

Якщо ви визначилися з метою – телефонуйте. Ми обговоримо деталі і приступимо до роботи. Якщо ви хочете фотосесію, але немає ні ідеї, ні основних думок щодо, місця проведення зйомки і стилю – не біда. Разом ми зможемо знайти рішення і придумати цікаві ідеї. Я покажу вам приклади подібних фотосесій, озвучу свої ідеї і веселіше ваші. Повірте, ваша фотосесія буде краще, ніж у голлівудських зірок.

Що я хочу від клієнта?

Приблизної визначеності. Почуття впевненості в собі. Підбору зручного і гармонійного стилю для самого себе. Постарайтеся продумати максимально зручний маршрут для створення фотосесії в різних місцях, таким чином, ми заощадимо багато часу і зможемо зафіксувати вас на тлі найцікавіших місць або пам’яток міста Києва.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *