ГОЛОВНІ ПРАВИЛА, ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ перед походом на фотосесію

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА, ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ перед походом на фотосесію

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА, ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ перед походом на фотосесію
Нарешті то ви зібралися з думками і вирішили замовити фотосесію у професійного фотографа, тобто у мене. Це дійсно круто, адже краще мати 10 фотографій у відмінній якості, з правильною композицією, ідеєю і обробкою, ніж 100 штук абияк зняті, і зовсім не привертають увагу.
Але одного рішення для походу на фотосесію мало. Щоб все пройшло на вищому рівні, і не важливо де буде проходити фотосесія: виїзна, студійна, весільна або інша, необхідно обов’язково знати кілька важливих правил:
Фотограф. Хто Вас буде фотографувати? Необхідно обов’язково переконатися в тому, що ви точно знаєте, хто буде проводити зйомку. Бажано подивитися портфоліо фотографа, вирішити, чи підходить його стиль вам і взагалі чи подобається він.
Як довго і де буде проходити зйомка? Стандартна фотосесія триває близько 2 годин. Обов’язково обговоріть заздалегідь, де і о котрій годині початок зйомки, який реквізит і стиль одягу необхідний.
Зачіска і маякіж для фотосесії. Сам процес фотосесії на увазі створення неперевершеного образу, кадри які ви отримаєте після зйомки, повинні ще довго радувати вас і тих кому пощастить побачити ці фото. Тому виглядати необхідно на всі сто.
Одяг на зйомку. Якщо Ви плануєте проводити портретну зйомку, професіонали рекомендує одягатися у що то однотонне, без візерунків і написів. Якщо ж в гардеробі є улюблену сукню – яскраве в величезний горох – обов’язково візьміть і його. В улюбленій сукні ви будете неперевершені, особливо якщо воно улюблене. Також можна взяти і парочку нарядів в чемодан, що дозволить фотографу відзняти кілька образів. Якщо ви робите групові портрети – дуже бажано, щоб одяг був однакова по стилю або кольору.
Я ніколи не фотографувалася з професійним фотографом і не вмію позувати. Що робити і як позувати? Правильно позувати вміють тільки професійні моделі, яких роками цьому вчать. Для мене як фотографа, головне щоб Ви прийшли на зйомку бадьорими і в доброму гуморі. Як правильно стати і куди дивитися ми на місці швидко вирішимо.
Чи можу я привести на фотосесію кого то зі знайомих? Звичайно можна, навіть потрібно, якщо тільки присутність таких людей допоможе Вам розслабитися і відчувати себе впевненіше.
Що я отримаю в результаті фотозйомки? Скільки фотографій і в якому вигляді отримаєте після зйомки? скільки часу необхідно на обробку? Чи будуть вони відретушовані? Мабуть найважливіші питання, які потрібно обговорити до початку фотозйомки, тому що заради цього і робиться фотосесія. Переконайтеся, що точно знаєте відповіді на ці питання.
Кому належить авторське право на фотографії? Як правило, авторські права на фотографії зі зйомки належать фотографу. Ви маєте право тільки на приватне, некомерційне використання фотографій. Також, беручи участь у фотозйомці, ви даєте свою згоду на можливе використання ваших фотографій в портфоліо фотографа.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *