Фотозйомка в стилі НЮ

Фотозйомка в стилі НЮ

Фотозйомка в стилі НЮ
Оголене людське тіло ще з давніх часів є об’єктом образотворчого мистецтва, а в сучасному світі – і фотомистецтва, в якому виділено жанр «Ню» (англ. Nude).
Коли Ви дивитеся на фото дівчини ню, чи думаєте Ви про те, щоб опинитися на її місці, випробувати це відчуття свободи, коли якісь звичні рамки зруйновані. Еротична фотозйомка не вимагає від Вас ідеальної форми або відповідності параметрам, всі, що потрібно – це бажання відкривати красу свого тіла і нові емоції в собі.
Що дасть Вам зйомка оголеної натури? Ви полюбите себе, побачите те, що не відчуваєте в повній мірі – свою жіночність, еротизм, привабливість, ніжність. Адже вловити це може тільки художник, уміло використовуючи всі можливі технічні засоби. Фотографії дружини ню стануть сюрпризом для чоловіка – безсумнівно, він буде захоплений Вашою красою.
Ню фотосесія може проводитися в студії і на природі. У студії можна експериментувати з аксесуарами, використовувати масла, фарби, щоб розмалювати тіло (якщо на цьому заснована ідея). Чим більше фантазії, тим яскравіше буде результат. Зйомка на природі – це зовсім інші відчуття, це можливість стати німфою, таємничої русалкою, пропустити через себе гармонію природи.
Жінки частіше фігурують в жанрі ню, ніж чоловіки. Можливо, це вплив стереотипу про мужність, який, на щастя, поступово руйнується. Адже чоловіче тіло також прекрасно, цікаво, як і жіноче. А парні фотографії виглядають приголомшливо: в них гармонія, більше почуттів, емоцій, контакт. Тому, якщо у Вас є кохана людина, фотозйомка в парі подарує Вам незабутні відчуття і чуттєві знімки.
Для створення ню арт фото необхідні деякі умови: повна довіра фотографу (безумовно, дівчині комфортніше буде працювати з фотографом-жінкою), готовність до експериментів, відкритість. Варто спробувати і Ви зрозумієте і відчуєте, що в цьому немає ніякої вульгарності або непристойності, а значить немає місця стеснению і скутості.
Також, в день зйомки не потрібно надягати стягуюче білизна, бюстгальтер, щоб не залишалося слідів на тілі.
У Вас є мрія про фотосесії ню, є ідеї, які хотілося б втілити, Ви хочете випробувати щось нове – звертайтеся до мене, разом ми перетворимо мрію в реальність.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *