Фотозйомка: аматорська чи професійна?

Фотозйомка: аматорська чи професійна?

Фотозйомка: аматорська чи професійна?

Дуже часто, запрошуючи на весілля фотографа, ми не замислюємося, над тим, що саме ми хочемо бачити в фотоальбомі. І як результат, відзнятий матеріал, хай навіть в самому чудовому оформленні припадає пилом десь на полиці довгі роки.

Тому бажано приділити цьому процесу більше уваги. Якщо не можете визначитися з вибором, постарайтеся переглянути фото-відео матеріали своїх знайомих або друзів, запитати їх думку …

Можливо, ви віддасте перевагу зйомці тільки романтичної частини події або всьому торжества цілком.

Іноді люди, намагаючись заощадити на послугах весільного фотографа, покладають цей почесний обов’язок на запрошених друзів або родичів. В результаті гості не отримують задоволення від свята, мимоволі відволікаються від знімального процесу (вони адже все-таки гості і прийшли веселитися, а не працювати), а їхні фотографії, зазвичай залишають бажати кращого. До того ж ключові моменти заходу, в результаті такої зйомки, найчастіше можуть виявитися втраченими.

Слід розуміти, що послуги весільного фотографа беруться не «зі стелі». Вартість їх включає в себе самі послуги весільного фотографа, використання дорогої апаратури, подальшу обробку знімків і підготовку їх до друку.

Зрозуміло, якщо вам необхідний весільний фотограф не дорого, то ви можете звернутися за допомогою до друзів або родичів. Але чи варто так ризикувати? Не забувайте, що професійний фотограф приходить на весілля працювати, а не веселитися, тому всі його увага буде зосереджена лише зйомці цієї події.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *