Фотосесія вагітної восени

Фотосесія вагітної восени

Фотосесія вагітної восени

Осінь вважається найбільш плідним часом року. Вагітна жінка має схожість з осінню, вона ж теж виношує такий важливий і довгоочікуваний плід любові. Фотосесія вагітної восени особливо актуальна, якщо пік вагітності припадає саме на цей період. Практично всі майбутні матусі бажають зберегти самі останні місяці свого цікавого положення, коли животик виростає до максимальних розмірів.

Вартість

Моя ціна на осінню фотосесію вагітної найбільш щадна серед конкурентів, які працюють в рамках міста Києва. Я не прив’язую свої послуги до божевілля умовних одиниць. Переглянувши вартість моїх послуг, ви самі можете переконатися в моїй демократичності.

Ідеї ​​осінніх кадрів для вагітних

Часто вагітні жінки роблять вибір на користь спокійних, класичних фотосесій на природі, в парку, на березі річки чи в лісі. Добре, що місто Київ може надати нам найрізноманітніші місця для приголомшливих знімків, на тлі осінньої золотий листя.

Якщо ви не можете визначитися з місцем фотозйомки, я з радістю підкажу пару трійку моїх улюблених варіантів.

Якщо заздалегідь пошукати гарне місце, можна знайти галявину приголомшливих осінніх квітів і позувати біля них в різних ракурсах.

Яскраві фотографії виходять на тлі осінніх дерев і річки, якщо є можливість, можна використовувати човен, як додатковий реквізит для осінньої фотосесії на воді. Але також можна фотографуватися і на самому березі, загадково дивлячись на водойму.

Я буду курирувати процес, і вибирати найцікавіші пози для вагітної. Попереджаю, я люблю, коли модель посміхається. Готуйтеся, зі мною буде весело.

Парк – приголомшливе місце для фотосесії. У Києві є величезна кількість красивих парків з великою кількістю дерев, від яких восени неможливо відірвати погляд. Якщо погода дозволяє, вагітній жінці можна буде розташуватися прямо на опалому листі. Візьміть з собою улюблений плед, цей аксесуар завжди виглядає стильно на знімках.

Деякі вагітні дівчата, використовують техніку боді-арт для осінніх фотосет. Можливо, ви вже бачили море подібних ідей, але хотіла б порадити фішку боді-арту саме для осінніх знімків. Вагітним малюють на животику соковиту гарбуз, а вони потім демонструють його в парку під деревом на багряних листочках. Подібні фотографії незвичайні і позитивні.

Чому саме я?

Назву кілька критеріїв, чому корисно замовити фотосесію у мене:

1. Моя робота не розорить вас, в силу адекватності цін на мої послуги.

2. Я професійний фотограф з досвідом.

3. Я дуже серйозно ставлюся до своєї роботи і термінів виконання.

4. Я дуже позитивна людина, а подібне якість завжди оцінюється по достоїнству.

5. Я не хамло і не лінуюся.

6. Я завжди готова відповісти на всі задані клієнтами питання.

Якщо ви бажаєте якісну роботу, запевняю, ви знайшли відповідального виконавця.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *