Фотосесія вагітних з чоловіком

Фотосесія вагітних з чоловіком

Зворушлива фотосесія в очікуванні дива

Вагітність – це вища міра щастя, яке неможливо передати словами. Цей період стає найбільшою подією. І просто неможливо його не запам’ятати для сімейної історії.

Я щиро вірю, що всі діти народжуються від любові. Немає нічого трогательнее, ніж фотографувати закоханих чоловіка і дружину в очікуванні свого головного життєвого шедевра.

Фотосесія вагітних з чоловіком завжди переповнена теплотою, любов’ю, довірою і щирістю. Захоплені обличчя закоханих засліплюють знімки, від них так і віє надією на світле майбутнє. Ціна на фотосесію вагітних з чоловіком невисока. Кожна звичайна пересічна родина зможе дозволити собі таку розкіш. Бачачи результат, клієнти анітрохи не шкодують про те, що зважилися на фотосесію.

Я працюю в місті Київ, можу приїхати до вас додому або на студію, яку ви замовите.

Ідеї ​​для фотосесії вагітної з чоловіком

Сьогодні існує безліч приголомшливих ідей для подібних фотосесій, починаючи з зворушливих і сентиментальних, закінчуючи привабливими і злегка божевільними.

Дуже популярні фотосесії протягом всієї вагітності. Пара щомісяця робить нову фотографію, таким чином, помітив зростання животика, а остання, десята фотографія робиться вже з новонародженим малюком. З таких фотосесії виходять приголомшливі колажі.

Також актуальна ідея, де чоловік чарівник закриває живіт і чаклує над ним. Ця фотосесія теж здійснюється протягом вагітності, в результаті «магічних замовлянь тата» з-під мантії з’являється синочок або донечка.

Можна зробити класичну фотосесію на природі, де чоловік ніжно гладить і цілує животик своєї коханої.

Хороша ідея домашньої фотосесії, коли молода пара готує кімнатку своєму чаду.

Головне, красиво обіграти обрану ідею і створити яскраву фотосесію.

Якщо дозволяє час року, можна зробити фотосесію на пляжі.

На сьогоднішній день модно використовувати техніку боді-арт для фотосесій. Вагітним матусям розмальовують животик, а вони позують перед об’єктивом. Для додаткового куражу подібного фотосету, живіт розмальовують і чоловікам. На животі мами можна написати «Тут живе маленьке чудо», а на животі тата «Тут живуть бутерброди».

Якщо основний період вагітності припадає на зиму, можна вдало використовувати ідею з Новорічними Святами або разом зліпити сніговика. Такі декорації гармоніюють з вагітністю, завдяки своїй інфантильності і наївності. Надалі можна підтримувати таку ідею і щозими фотографуватися біля сніговика, але вже з дитиною.

Я завжди вітаю нові ідеї своїх клієнтів.

Додаткові реквізити, аксесуари та вбрання

Що стосується одягу – приголомшливими виходять фотографії пар, одягнених в одній колірній гамі. Але, краще одягатися так, щоб вам було зручно. Найчастіше, жінки надягають одяг, яка вигідно підкреслює їх нові, кругленькі форми і не сковує рухів.

Необхідний реквізит, залежить виключно від ідеї, яку переслідує пара. Якщо фотосесія класична, можна запастися нескладним інвентарем: пінетки, брязкальця, книжечки або м’які іграшки.

Не дарма кажуть, що у фантазії не існує кордонів, головне бажання. Разом ми зможемо привести в порядок ідеї і створити незабутні знімки. Я допоможу зробити яскраву позначку у вашому сімейному історії, у вигляді фотосесії. Телефонуйте, я завжди рада виявитися корисною.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *