Фотосесія в студії Київ

Фотосесія в студії Київ

Фотосесія в студії Київ
Професійна студійна фотозйомка – це непростий процес, в якому технічна оснащеність в сукупності з креативністю допомагають створити якісні фотографії, які в інших умовах складно створити. Студійна зйомка – це повністю контрольований процес, результат якого залежить не тільки від фотографа, а й від усієї його команди: візажист, перукар, асистент фотографа і звичайно ж самої моделі.
Фотосесії в студії проводяться для самих різних цілей: реклама, створення каталогів, сімейних, весільних, іміджевих фото публічних людей для розміщення в ЗМІ, друку. Також популярним є робити фото в студії в особистих цілях (фотосесія дівчат, хлопців, сімейних пар, дітей) – це спосіб проявити себе, реалізувати свої ідеї та поповнити свою колекцію серією художніх професійних фотографій.
Портфоліо моделі
В арсеналі кожної професійної моделі повинно бути портфоліо, яке дає уявлення про зовнішні дані, пластиці, умінні триматися перед камерою. Крім того, це досвід, який дозволяє краще зрозуміти, що таке поза, вдалий ракурс. При першій зустрічі з моделлю, визначається стиль зйомки, придумуються цікаві образи. На втілення задуму може піти від години до трьох. Світло, фони, обладнання, реквізит, макіяж, грим – все це інструменти студійної зйомки. І будь-яка ідея, фантазія підвладна втілення. Можна обійтися мінімумом реквізиту (або без нього), легким макіяжем, а може бути притягнутий масивний реквізит, деталі меблів, предмети, додаткові аксесуари, тканини, нанесений спеціальний грим на обличчя і тіло – все залежить від ідеї і бюджету.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *