Фотосесія в осінньому «золоті»

Фотосесія в осінньому «золоті»

Осіння пора, не вимагає ніяких додаткових декорацій, цілком реально обійтися підручними предметами для створення неповторних кадрів.

На вулиці осінь, озирніться навколо, золотисті листя вкрили весь Київ. Здається, мить зупинилося, лише легкий вітерець нагадує про те, що все-таки годинник цокає. Не упускайте цю мить. Осіння фотосесія розвіє найглибшу смуток і подарує заряд бадьорості на прийдешню зиму. Ціна на мої послуги вас приємно здивує. Я працюю не тільки заради заробітку, в основі лежить мета досконалості, до якої я йду за допомогою фотографій. Я пропоную свої послуги на осінню фотосесію всім жителям нашої величезної столиці. Давайте разом вибирати місце.

Можливо, ви задасте мені абсолютно логічне запитання: «Як бути якщо піде дощ?» Я відповім: «Не біда!» Дощ – це теж дар природи. І професійний фотограф зможе використовувати його з користю. Ви тільки уявіть, як ніжно виглядають плавно стікають по обличчю краплі дощу на знімку. Єдиний мінус дощової погоди у тому, що ви не зможете повалятися в листочках. Але це ж не головне.

У дощову погоду можна створити приголомшливу сімейну фотосесію. Дайте свободу дітям. Одягніть їм гумові чобітки, вручите парасольки і запропонуйте побродити по калюжах. Я запевняю вас, дитячі посмішки замалюють яскравими фарбами самий похмурий день. Між іншим, парасолька – це приголомшливий аксесуар для осінньої фотосесії.

Підготуйтеся заздалегідь, сплетіть вінок з кленового листя. З таким аксесуаром ви станете справжньою королевою на осінньому балу. Придумайте родзинку, на яку можна буде зробити акцент. Наприклад, красива прикраса, шарф, незвичайний макіяж та інше.

Поставтеся відповідально до підбору місця для зйомки. Нехай це буде непросто парк, а з присутністю невеликої водойми. Фон фотографії має велике значення.

Що стосується одягу, вибирайте яскраві вбрання. На осінній фотосесії доречні будуть жовті, червоні, рожеві та інші насичені кольори.

Ціна на мої послуги буде залежати від часу проведення зйомки. Готову роботу ви отримаєте вже протягом 7-10 днів. Вам не доведеться чекати місяцями, як часто буває у інших фотографів.

Я чекаю ваших дзвінків і запитань. Давайте призначимо зустріч і обговоримо все або відразу приступимо до створення шедевра. Я приїду в будь-яке місце міста Києва, яке ви назвете. Я покажу вам приклади своїх робіт і, можливо, у вас з’являтися ще більш оригінальні ідеї, щодо вашої осінньої фотосесії.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *