Фотосесія у жанрі ню

Фотосесія у жанрі ню

Ню ФОТО, 18+

Фотограф роздягає модель не тому, що хоче бачити оголене тіло, а тому що вважає, що цей нюанс допоможе краще передати його ідею, або так просто буде виглядати гармонічніше чи красивіше.

Фотосесія у жанрі ню сприймається неоднозначно. Певно, причиною тому те, що тема інтимності все ще лишається якщо не закритою, то, принаймні, надто делікатною для обговорення у сім’ях. Тому оголена натура сприймається як виклик (і це притому, що фото та відео такого плану навряд чи можна назвати рідкісним явищем).

Реакція зазвичай дуже бурхлива: хтось дивується, як можна так зніматися, хтось запитує, чи дала дозвіл модель на оприлюднення світлин, хтось допитується, як до таких зйомок ставиться моя дружина, а дехто чомусь вважає.

Хоча насправді фото ню принципово не відрізняється від, приміром, портрету. Ступінь «одягненості» моделі не має значення у художній фотографії (а ми зараз говоримо саме про художнє ню, а не низькосортне порно, яке заполонило Інтернет). Фотограф роздягає модель не тому, що хоче бачити оголене тіло, а тому що вважає, що цей нюанс допоможе краще передати його ідею, або так просто буде виглядати гармонічніше чи красивіше.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *